Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Olomoucký kraj => Jeseník => Hotel Horský hotel Sněženka Jeseník

Hotel Horský hotel Sněženka

Horský hotel Sněženka v Jeseníkách pod Králickým Sněžníkem nabízí mimo standardní ubytování i wellness pobyty s možností sjezdového i běžeckého lyžování. Pro letní pobyty se nabízí turistika, jízda na koních, horském kole, venkovní bazén, atd.

Ceník

léto:470 zima:470 mimo sezónu:440 Kč/lůžko

Poloha

Horský hotel Sněženka *** Hynčice pod Sušinou 15 78832 Staré Město Česká republika

Popis pokojů

Horský hotel Sněženka *** Vám nabízí příjemné ubytování v nově zařízených pokojích se sociálním zařízením, možností televize a internetem.

Stravování

K načerpání nových sil Vám Hotel Sněženka *** nabízí svou útulnou restauraci a vinárnu s výtečnou kuchyní. Restauraci můžete využít také k svatebním hostinám, banketům, firemním večírkům, promočním večírkům a mnohým dalším akcím.

Vybavení

Další komentář k vybavení:

Nově zrekonstruovaný rodinný Horský hotel Sněženka*** v Hynčicích pod Sušinou nabízí celoroční ubytování za optimální poměr ceny a kvality, s cílem dělat lidi šťastnějšími. Jeho výhodou je kvalitní zázemí, včetně vyhřívaného krytého bazénu, wellness služeb, možnosti zábavy i za nepříznivého počasí, cíleně budované prostředí pro rodiny s dětmi a trvale zlepšující se tým, který se těší na Vaši návštěvu.

Okolí hotelu

Ubytujte se a relaxujte v ekologicky čisté krajině horského masívu Králický Sněžník (1.423 m.n.m.), divoké romantické přírodě, na dosah pramene řeky Moravy, unikátní oblasti evropského trojrozvodí, v těsné blízkosti Jeseníků a Rychlebských hor.

Kontaktní informace

URL:www.hotel-snezenka.cz
adresa: Hynčice pod Sušinou 15 Jeseník

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz