Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Tišnov => Hotel Hotel Květnice s.r.o. Tišnov

Hotel Hotel Květnice s.r.o.

V červnu 2012 proběhla rekonstrukce naší restaurace v rámci natáčení pořadu ANO ŠÉFE! Zdeněk Pohlreich ohodnotil restauraci Hotelu Květnice dvěma hvězdami!

Ceník

léto:400 zima:400 mimo sezónu:400 Kč/lůžko

Poloha

Hotel Květnice byl založen v roce 1925. Je situován v centru pěkného města Tišnov, též nazývaném bránou Vysočiny, který byl v roce 1895 díky krásnému okolí vyhlášen klimatickým místem. Tišnov se nachází zhruba 20 km od Brna. V okolí je plno zajímavostí a kulturních památek, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Také se nemusíte bát, že byste se v Tišnově nudili, vypsali jsme pro Vás seznam se sportovním a kulturním vyžitím v Tišnově, takže ať už jste nadšený sportovec nebo obdivovatel umění, jistě si přijdete na své. V červnu 2012 proběhla rekonstrukce restaurace v rámci natáčení pořadu ,,ANO ŠÉFE\\\\\\\\/.

Popis pokojů

Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí a rohovou vanou Dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky

Kapacita:

2x1 13x2 3x3 2x4 kapacita:40 osob

Stravování

Hotel Květnice nabízí dostatek prostoru a samozřejmě kvalitní služby po celou dobu akce. Disponujeme dostatkem místa až pro 70 osob. undefined Dejte si kávu s naším šéfkuchařem, popovídejte si o tom, co máte rádi a nechte si připravit několik různých návrhů menu, ze kterých si potom vyberete to finální. Zajistíme Vám svatební kytici, výzdobu restaurace i dekoraci aut. Budete-li si přát odvoz, stačí si vybrat – chcete limuzínu nebo kočár s koňským spřežením? Můžete využít nejen prostor restaurace, ale také salonek, který je skvělým zázemím pro nevěstu. Obřad může proběhnout na nedaleké radnici nebo v kostele.

Vybavení

Internet, bowling, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Malý salonek je ideální pro menší setkání. Nachází se v horní části restaurace a pohodlně se do něj vejde 10 – 15 osob. Zdi jsou obložené zrcadly, která malý prostor opticky

Okolí hotelu

Město Tišnov obklopují nádherné lesy a stráně, které vybízíjí k procházkám a k výletům po značených stezkách a cyklostezkách. Pro výlety máme připraveny desítky programů spočívajících v návštěvách blízkého okolí.

Kontaktní informace

URL:hotelkvetnice.cz
adresa: náměstí Míru 120 Tišnov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz