Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Zlínský kraj => Luhačovice => Hotel Hotel Luha *** Luhačovice

Hotel Hotel Luha ***

Hotel Luha se nachází v krásném prostředí lesoparku v údolí říčky Šťávnice, v blízkosti lázeňského centra a Luhačovické přehrady. Jistě oceníte krásný výhled do okolí, kde na Vás dýchne ta pravá lázeňská atmosféra.

Ceník

léto:500 zima:500 mimo sezónu:500 Kč/lůžko

Poloha

Poloha hotelu v klidném a přátelském prostředí nabízí ideální podmínky pro všestranný aktivní odpočinek a relaxaci jednotlivcům nebo rodinám s dětmi, a to v letním i zimním čase. Firmám a zájmovým skupinám jistě budou vyhovovat naše prostorné salonky a kongresový sál s možností využití nejmodernější techniky. Pro sportovní a vzdělávací kurzy, společenské či rodinné oslavy máme k dispozici 5 různě velkých salonků a jeden velký kongresový sál.

Popis pokojů

Hotel v současné době disponuje 132 pokoji a na sezonu 2013 modernizuje a zvyšuje standard ubytování (viz fotogalerie) s celkovým počtem 3 apartmány Family/Superior, 41 pokojů Business, 64 pokojů Standard a 24 pokojů Econom. Na každém pokoji je šatní skříň s ramínky, posezení a komoda s televizí. Na pokojích třídy Business najdete navíc pracovní stůl, lampu a kufrbox. K dispozici máme několik pokojů, které mají ve standardní výbavě i minibar. Většina pokojů disponuje prostorným balkonem.

Kapacita:

kapacita:132 osob

Stravování

Ke stravování a posezení Vám poslouží hotelová restaurace či denní bar, kde si kromě běžného sortimentu můžete vybrat i z nabídky míchaných nápojů. Snídaně je podávána formou teplého a studeného bufetu. Nově od sezony 2013 k dispozici obědy v hotelové restauraci. Na večeře připravujeme na výběr menu z hotových jídel nebo pro zpestření grilované speciality. V pobytových balíčkách si můžete vybrat i z našich speciálních menu o třech či více chodech. Po celý rok je pravidelně páteční či sobotní večer zpříjemněn živou hudbou a také často pořádáme kulturní večery s bohatým programem.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Kapacitní možnosti hotelu dovolují uspořádání středně velkých národních i mezinárodních kongresů, konferencí, prezentací firem, školení, jednání a incentivních akcí. Pro firemní akce a skupiny jsou samozřejmostí snídaně formou bufetu, obědy,večeře včetně rautů a jiného občerstvení. Nově jsme pro Vás také otevřeli Relax centrum přímo v hotelu, kde si můžete vybrat z nabídky několika druhů masáží, ať už klasických či speciálních jako masáž lávovými kameny, baňkování a jiné. Budujeme pro Vás zcela nové wellness centrum, kde se o Vás královsky postaráme. Od sezony 2013 se můžete těšit se na infrasaunu, whirlpool, hydromasážní a perličkové vany, inhalaci Vincentkou a další procedury k regeneraci těla i duše.

Okolí hotelu

V okolí Luhačovic najdou příhodný terén jak aktivní sportovci, tak rodiny s dětmi či senioři. Je možné objevovat poutní místa, lidovou architekturu i krajinné scenérie jako stvořené pro cykloturistiku. U nás si můžete kola i vypůjčit a aktivně využít svůj čas. Sportovní areál „GOLF“, který se nachází 100m od hotelu LUHA, nabízí nově vybudované minigolfové hřiště, tenisový kurt s povrchem koberce, dále pak multifunkční hřiště, stolní tenis, dětský koutek, půjčovnu sportovního nářadí.

Kontaktní informace

URL:www.hotelluha.cz
adresa: Jurkovičova ale 858 Luhačovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz