Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Dvůr Králové nad Labem => Hotel Hotel Safari *** Dvůr Králové nad Labem

Hotel Hotel Safari ***

Usínejte, zatímco se kousek od vás probouzejí šelmy. Na doslech africké divočině se můžete ubytovat v Hotelu Safari, který naleznete v prostorách ZOO Dvůr Králové. Nabízíme stylové ubytování ve standardu 3*** ve dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech. P

Ceník

léto:1370 zima:875 mimo sezónu:1210 Kč/lůžko

Poloha

GPS: 50°26 4.822 N, 15°47 54.336 E

Popis pokojů

Hotel Safari nabízí kapacitu celkem 98 lůžek v 30ti nekuřáckých pokojích. - 21 dvoulůžkových pokojů s možností jedné přistýlky - 2 bezbariérové pokoje (dvoulůžkové bez možnosti přistýlky) - 7 apartmánů (4 uzavřené – dvě oddělené místnosti, 3 otevřené – dvě spojené místnosti) s možností třech až čtyř přistýlek Každý pokoj nabízí vstupní chodbičku, koupelnu se sprchovým koutem, wc a fénem, vlastní pokoj s manželskou postelí (možnost oddělených lůžek), psací stůl, minibar, telefon, TV, připojení k internetu wi-fi a přístup do stylového atria s posezením a bazénem.

Kapacita:

21x2 9x4 kapacita:95 osob

Stravování

Recepce Hotelu Safari dále zajišťuje dokoupení stravování (polopenze, plná penze), dokoupení dalších vstupenek se slevou a tvorbu dárkových poukazů na ubytování v přímo v Hotelu Safari.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, bowling, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Součástí hotelu je také bowlingový sál, konferenční salónek, venkovní vyhřívaný bazén pro letní provoz, Restaurace U Lemura a vchod do zoo. Po celém areálu hotelu i restaurace je k dispozici zdarma připojení k internetu wi-fi.

Okolí hotelu

Další skvělé zážitky můžete nasbírat v okolí, které je oblíbenou destinací, ať už kvůli nedalekým Krkonoším, krásné přírodě, která skrývá architektonické skvosty jako je Tešnovská přehrada, nebo hojnému počtu hradů a zámků v celých východních Čechách.

Kontaktní informace

URL:hotelsafari.cz
adresa: Štefánikova 1029 Dvůr Králové nad Labem

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz