Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Pardubický kraj => Přelouč => Hotel HOTEL VM Přelouč Přelouč

Hotel HOTEL VM Přelouč

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V PŘELOUČI ZA PŘÍZNIVOU CENU Hotel V+M patří mezi ty hotely na pardubicku , které nabízí ubytování za příznivou cenu. Hotel je situován v poklidném prostředí poblíž centra Přelouče cca 15 km od Pardubic.

Ceník

léto:200 zima:200 mimo sezónu:200 Kč/lůžko

Poloha

50°2 22.052 N, 15°34 24.007 E

Popis pokojů

V hotelu nabízíme jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje pro ubytování. Ubytování v hotelu je v tříhvězdičkové kvalitě. Součástí každého hotelového pokoje je koupelna s vlastním sociálním zařízením a barevný televizor. Pro hosty slouží parkoviště přímo u hotelu. Celková kapacita hotelu je 50 lůžek.

Kapacita:

4x1 5x2 6x3 4x4 kapacita:48 osob

Stravování

Naše restaurace Vám nabízí širokou nabídku hotových jídel domácí kuchyně, které denně vaříme. Dále nabízíme zhruba 30 minutek z vepřového, hovězího, a kuřecího a dalších druhů masa. Jistě uvítáte osobní přístup našeho personálu. Kapacita našeho restauračního zařízení je 70 míst. Kapacita letní zahrádky je 60 míst. V letních měsících jsou zahrádce k dispozici ruské kuželky. Pro děti je na letní zahrádce koutek na hraní.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Restaurace, letní zahrádka, koutek pro děti, vlastní parkoviště, wifi, WC + koupelna na pokoji, TV

Okolí hotelu

Druhým největším městem Pardubického kraje je Přelouč. Nachází se na řece Labi v nadmořské výšce 220 m a má přibližně 10 tis. obyvatel. Vhodným místem pro letní rekreaci jsou Písníky Mělice. Velké vodní plochy mohou využít také majitelé surfů nebo zájemci o vodní lyže. Sportovním příznivcům může Přelouč poskytnout tenisové a volejbalové kurty a dále pak fotbalové hřiště. Pro příznivce klidnějších sportů je ve městě kulečníková a kuželkářská herna.

Kontaktní informace

URL:hotelvmprelouc.cz
adresa: Dukelské náměstí 269 Přelouč

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz