Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Karlovarský kraj => Františkovy Lázně => Hotel Hotel Zátiší Františkovy Lázně Františkovy Lázně

Hotel Hotel Zátiší Františkovy Lázně

Hotel Zátiší Františkovy Lázně se nachází 800m do centra města Františkovy Lázně, na okraji městského parku. Hotel je svou polohou ideální k poznávání regionu a svým vybavením k různým oslavám, sportovním činnostem či společenským setkáním.

Ceník

léto:490 zima:450 mimo sezónu:450 Kč/lůžko

Poloha

Hotel se nachází v okrajové části Františkových Lázní, 800 od jeho centra a 400metrů od vyhlášeného Aquaparku

Popis pokojů

Hotel Zátiší Františkovy Lázně nabízí celkovou kapacitu 60 lůžek ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Osm dvoulůžkových pokojů umožňuje rozšířit kapacitu pokoje o přistýlku. Součástí jednolůžkových pokojů je balkón. Samozřejmostí je vlastní pokojové sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky. Pokoje pak dále mají vlastní televizor se satelitním příjmem, většina z nich je vybavena lednicí.

Kapacita:

3x1 29x2 kapacita:32 osob

Stravování

Součástí hotelu Zátiší Františkovy Lázně je stylová restaurace s kapacitou 50 míst. V restauraci se podávají snídavě, které jsou součástí ceny ubytování a podávají se formou švédských stolů. V letních měsících je k dispozici také letní terasa, která nabízí příjemné posezení s výhledem na okolí. Jídelní lístek hotelové restaurace hotelu Zátiší Františkovy Lázně pak nabízí široký výběr nejenom české kuchyně. V nabídce se nachází také specialitky podniku a velký výběr teplých i studených nápojů.

Vybavení

Parkoviště, internet, biliár, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Hotel nabízí konfrenční místnost s 50 místy, projektorem a ozvučením. Mezi další služby, nabízené hotelem Zátiší Františkovy Lázně je možnost parkování přímo před hotelovým komplexem na rozlehlém parkovišti. Naše prostory lze využít pro jakékoli outdorové aktivity - svatby, grilování nebo vepřové hody.

Okolí hotelu

Okolí hotelu Zátiší Františkovy Lázně, tak celého širokého regionu karlovarského regionu nabízí neuvěřitelnou nabídku velice zajímavých míst,vhodných k návštěvě. Jedná se jak o přírodní unikáty, jako např. SOOS, Slavkovský les atd., ale také množství historických památek - hradů, zámků, zřícenin, tajemných a záhadných míst, památných či jinak významných míst, sopka, menší ZOO včetně motýlí farma a mnoho dalších. Velká část z nich je však veřejnosti zcela neznámá a hosté jsou často překvapeni bohatou nabídkou, kterou zdejší kraj nabízí. Pracovníci hotelu pro vás připraví velice zajímavý program do každého počasí, takže se v našem kraji určitě nudit nebudete.

Kontaktní informace

URL:www.hotel-zatisi-frantiskovy-lazne.cz
adresa: Zátiší 47 Františkovy Lázně

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz