Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Kácov => Hotel Kácov Kácov

Hotel Kácov

Hotel nabízí ubytování v pokojích včetně příslušenství, TV+SAT. Možnost využití sálu a salonku pro firemní akce, rodinné oslavy, recepce a svatby. Dále moderně vybavené školicí středisko a sportovní areál

Ceník

léto:490 zima:490 mimo sezónu:490 Kč/lůžko

Poloha

Hotel se nachází v krásném údolí řeky Sazavy nedaleko dálnice D1 (EXIT 49). Městečko Kácov je obklopeno lesnatými kopci a zajímavými turistickými cíly.

Popis pokojů

vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem LCD televizor se satelitními stanicemi Wi-Fi připojení k internetu je v celém areálu zdarma

Kapacita:

kapacita:55 osob

Stravování

Česká kuchyně

Vybavení

Parkoviště, internet, tenisové kurty, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

WIFI, TV, SAT, sál (kapacita 70 osob), salonek (kapacita 30 osob), školící středisko (s kapacitou 50 a 15 osob), sportovní areál (2 travnaté fotbalové plochy, 1 umělá fotbalová plocha 3. Generace, umělá tenisová plocha, nohejbalové a volejbalové hřiště)

Okolí hotelu

Přímo u hotelu naleznete nejvýznamnější památky Kácova( Renesančně – barokní zámek z let 1726 – 33, v jehož těsné blízkosti stojí kostel Narození Panny Marie. Na náměstí se nachází historiky ceněné sousoší Panny Marie a Čtrnácti svatých pomocníků, vytvořené z šedivého a červeného pískovce). Krásnou přírodu můžete prozkoumat díky široké síti cyklotras a turistických stezek. Řeka Sázava, která Kácovem protéká, je tradiční součástí vodní turistiky v Čechách. Též v blízkém okolí Kácova se nalézá proslulý hrad Štemberk.

Kontaktní informace

URL:www.hotelkacov.cz
adresa: Kácov 24 Kácov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz