Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Pardubický kraj => Seč => Hotel KAPITÁN Seč

Hotel KAPITÁN

Hotel s restaurací, barem,terasou,školící místností, sportovišti, půjčovnou lodiček, šlapadel a vlastní pláží.

Ceník

léto:350 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Kapitán je hotel s vlastní pláží na břehu Sečské přehrady v obci Ústupky.

Popis pokojů

Pokoje A - TV, WiFi internet, WC a sprcha Pokoje B - TV, WiFi. Společné WC a sprchy na patře.7 pokojů má vlastní terasu Kapacita hotelu - 95 lůžek

Kapacita:

10x2 8x3 12x4 kapacita:91 osob

Stravování

Stravování zajišťujeme celodenní s obsluhou v restauraci i na terase. Snídaně je v době od 8.00 do 10.00h formou švédského stolu, obědy a večeře. Připravujeme pro Vás hotová jídla i minutky po celý den. Objednat je možné plnou penzi, polopenzi. Pro organizované skupiny, akce a oslavy zajistíme připravíme speciální nabídku jídel, které Vám připraví náš šefkuchař v moderní kuchyni. Umíme reagovat i na dietní stravování dle požadavků (např. diabetici, alergici,senioři apod.).

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, disko/bar, biliár, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Parkování: je zdarma na parkovišti u hotelu. Připojení k internetu: pro všechny naše zákazníky je zdarma dostupné neomezené Wi-Fi připojení k internetu na pásmu 2.4GHz. Sportovní vyžití: antukové hřiště na volejbal, minigolf, půjčovna loděk i s motorem, vodních šlapadel a sportovních potřeb, přírodní ohniště a dětský koutek. Vlastní sportovní nářadí - kola, surfy apod. je možné uschovat bez poplatku ve vyhrazeném prostoru hotelu. K hotelu patří travnatá pláž se stromy, vstup do vody je pozvolný, vhodný i pro malé děti a neplavce. Hotelovým hostům je k dispozici:Společenská a školící místnost vybavená televizorem, tabulí, kterou je možné využít jako učebnu, salonek apod. Restaurace pro 60 hostů, ve které je k dispozici projektor a plátno, příjemné posezení je na terase s možností občerstvení a grilování. V restauraci i na terase je koutek pro děti. V období mimo letních prázdnin je provozní doba restaurace a půjčovny loděk upravena dle počtu a potřeb hostů.

Okolí hotelu

Sečská přehrada, turistické a cyklistické cesty,krásná příroda...

Kontaktní informace

URL:www.hotelkapitan.cz
adresa: Ústupky 120 Seč

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz