Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Kurdějov => Hotel Kurdějov Kurdějov

Hotel Kurdějov

Ubytování pro 160 osob, největší vinotéka moravských vín v ČR, wellness s barem a stoličkami ve vodě, suchá i parní sauna, relaxační zóna, bowling se čtyř-dráhou QUBICA AMF, krytá hala se dvěma tenisovými kurty, akce až pro 200 osob.

Ceník

léto:825 zima:825 mimo sezónu:825 Kč/lůžko

Poloha

ideální

Popis pokojů

Hotel má 160 lůžek v 54 pokojích s příslušenstvím.Pokoje jsou vybaveny historickým nábytkem ve stylu vesnické světnice a vyzdobeny kresbami s doprovodným textem o památkách Lednicko-valtického areálu.

Kapacita:

kapacita:160 osob

Stravování

3 x restaurace s kapacitami 50, 70 a 200 míst, bar, vinný sklípek

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, disko/bar, bowling, tenisové kurty, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Největší vinotéka moravských vín ve 300 let starém sklepení domu Vinař obsahuje produkty asi 100 vinařů a vinařství. Uchováváme a svým hostům nabízíme asi 500 vzorků. Pořádáme degustace, vinařské semináře, prohlídky sklepů, které nabízíme laické i odborné veřejnosti a současně vytváříme programy na míru. Tenisová hala se dvěma kurty (DecoTurf) s výhledem z restaurace a balkonu. Bowlingová čtyř-dráha QUBICA AMF s barem. Wellness neboli Vodní svět – relaxační bazén s barem, kde barové stoličky jsou přímo ve vodě.

Okolí hotelu

Kurdějov je obec, ve které v současnosti žije cca 330 obyvatel. Nachází se 3 km od Hustopečí a tedy i od exitu č. 25 dálnice D2 Brno – Bratislava. Leží v malebném údolíčku, které již od nepaměti lákalo svou zvláštní atmosférou. Kostel sv. Jana Křtitele, který je dominantou obce patří mezi nejstarší stavby v regionu a je zmiňován již počátkem 13. stolení. V Kurdějově se taktéž nachází CHKO Kamenný vrch, který stojí za mimořádnou pozornost především v období kvetení hlaváčka jarního, koniklece lučního a petrklíčů. Zajímavostí v okolí, s dostupností do hodiny jízdy autem, je obrovská spousta. Namátkou, Valticko-Lednický areál, Mikulov, Pálava, Novomlýnské nádrže, Dolní Věstonice s pověstnou Věstonickou Venuší. Směrem na Brno (cca 20 minut autem) leží Rajhrad s proslulým klášterem. Dále pak Slavkov s Mohylou míru a bojištěm, na kterém proběhla Bitva tří císařů. Kousek od Brna Moravský Kras. A to jsme jmenovali jen nejvýznamnější lokality. V okolí Kurdějova najdeme vinařské osady, moravskoslovácký folklór, cimbálky ale také starověké i středověké památky. Na Novomlýnských nádržích rybaření i rekreaci. Zkrátka v Kurdějově je dnes možné strávit i pěknou poznávací dovolenou nebo víkend.

Kontaktní informace

URL:www.hotelkurdejov.cz
adresa: Kurdějov 88 Kurdějov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz