Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Hodonín => Hotel Lázně Hodonín Hodonín

Hotel Lázně Hodonín

Lázně Hodonín jsou známé svou léčbou pohybového aparátu. Jejich jodobromová voda má prokazatelné účinky, proto jsou lázně velmi oblíbené a navštěvované.

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Za městem.

Popis pokojů

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje kategorie *** superior, s klimatizací a plným příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), televizí, lednicí, telefonem a připojením na internet.

Stravování

Stravování probíhá v klimatizovaných a prostorných jídelnách. Lázeňští hosté si mohou vybrat z lázeňského menu výběrové stravy, jejichž součástí jsou i jídla dietní. Snídaně je podávána formou švédského stolu (zeleninové saláty, ovocné kompoty formou salátového bufetu).

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Základním přírodním léčivým zdrojem v jihomoraských Lázních Hodonín je jodobromová voda, která patří mezi nejkvalitnější vody svého druhu v Evropě. Jodobromová voda má vysoký obsah jodových solí s poměrně nízkou mineralizací.

Okolí hotelu

Lázně Hodonín leží na Jižní Moravě v nádherném prostředí Slovácka. Krásu malebné rovinaté krajiny dotváří rozsáhlé lány vinic, listnatých a jehličnatých stromů. Lázně Hodonín jsou typem moderních lázní, poskytujících cílenou léčebnou a rehebilitační péči na vysoké odborné úrovni.

Kontaktní informace

URL:www.e-lazne.eu/lazne-Hodonin/
adresa: Měšťanská 140 Hodonín

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz