Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Zlínský kraj => Luhačovice => Hotel Luha Luhačovice

Hotel Luha

Hotel s celoročním provozem je situován v krásném prostředí lesoparku v údolí říčky Olšavy, v blízkosti lázeňského centra a Luhačovické přehrady.

Ceník

léto:500 zima:500 mimo sezónu:500 Kč/lůžko

Poloha

Poloha hotelu v klidném a přátelském prostředí nabízí ideální podmínky pro všestranný aktivní odpočinek a relaxaci.Hotel je svým vybavením vhodný jak pro letní a zimní rekreaci, tak pro sportovní a vzdělávací kurzy, společenské či rodinné oslavy a kongresovou turistiku.

Popis pokojů

Hotel v současné době disponuje 132 pokoji a na sezonu 2013 modernizuje a zvyšuje standard ubytování (viz fotogalerie) s celkovým počtem 3 apartmány Family/Superior, 41 pokojů Business, 64 pokojů Standard a 24 pokojů Econom.

Kapacita:

kapacita:132 osob

Stravování

Ke stravování a posezení Vám poslouží hotelová restaurace či denní bar, kde si kromě běžného sortimentu můžete vybrat i z nabídky míchaných nápojů. Snídaně je podávána formou teplého a studeného bufetu. Nově od sezony 2013 k dispozici obědy v hotelové restauraci. Na večeře připravujeme na výběr menu z hotových jídel nebo pro zpestření grilované speciality. V pobytových balíčkách si můžete vybrat i z našich speciálních menu o třech či více chodech. Po celý rok je pravidelně páteční či sobotní večer zpříjemněn živou hudbou a také často pořádáme kulturní večery s bohatým programem.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Kapacitní možnosti hotelu dovolují uspořádání středně velkých národních i mezinárodních kongresů, konferencí, prezentací firem, školení, jednání a incentivních akcí. Pro firemní akce a skupiny jsou samozřejmostí snídaně formou bufetu, obědy,večeře včetně rautů a jiného občerstvení.

Okolí hotelu

Nově jsme pro Vás také otevřeli Relax centrum přímo v hotelu, kde si můžete vybrat z nabídky několika druhů masáží, ať už klasických či speciálních jako masáž lávovými kameny, baňkování a jiné. Budujeme pro Vás zcela nové wellness centrum, kde se o Vás královsky postaráme. Od sezony 2013 se můžete těšit se na infrasaunu, whirlpool, hydromasážní a perličkové vany, inhalaci Vincentkou a další procedury k regeneraci těla i duše. Sportovní areál „GOLF“ leží 100m od hotelu. Můžete využít 3 tenisové kurty s umělým povrchem, automatickou kuželnu (dvoudráha), hřiště na míčové hry (povrch betonový) a minigolf.

Kontaktní informace

URL:www.hotelluha.cz
adresa: Jurkovičova Alej 858 Luhačovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz