Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Bruntál => Hotel Neptun Bruntál

Hotel Neptun

Hotel poskytuje ideální zázemí pro relaxaci i aktivní odpočinek, vynikající podmínky pro turistiku, cyklistiku i lyžování. Prostory hotelu umožňují pořádání konferencí, společenských a firemních akcí.

Ceník

léto:490 zima:490 mimo sezónu:390 Kč/lůžko

Poloha

Hotel se nachází v Malé Morávce v Jeseníkách, oblíbeném rekreačním středisku pro zimní a letní dovolené i pobyty mimo sezónu.

Popis pokojů

Nabízíme kapacitu 120 lůžek v různých typech pokojů, studiích a apartmánech. Lze doobjednat dětskou postýlku.

Stravování

Ceny ubytování zahrnují snídani. Pobyt lze objednat i s polopenzí (snídaně + večeře), obědy je možné vybírat individuálně dle jídelního lístku restaurace.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, disko/bar, biliár, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Návštěvníkům je k dispozici restaurace, bar, sauna, tělocvična, dětská herna, přednáškový sál, salonek, v letních měsících venkovní bazén a minigolf.

Okolí hotelu

Okolí nabízí mnoho možností pro sjezdové i běžecké lyžování, přímo za hotelem je vlek vhodný pro rodiče s dětmi nebo začátečníky. Je dostupných mnoho turistických tras a oblíbené naučné stezky. Oblíbeným výletním cílem je Praděd, Karlova Studánka či Velké Losiny s renezančním zámkem a ruční papírnou.

Kontaktní informace

URL:www.hotel-neptun.cz
adresa: Malá Morávka 185 Bruntál

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz