Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberecký kraj => Jablonec nad Nisou => Hotel Nordik Jablonec nad Nisou

Hotel Nordik

Jedná se o komplex hotelu, restaurace a relaxačního centra. Vzhledem k horské poloze města a dobrým lyžařským podmínkám je tento typ ubytování vhodný nejen pro naše klienty při ubytování před či po zájezdu, kdy jim odpadne zdlouhavé cestování ze vzdáleněj

Ceník

léto:700 zima:700 mimo sezónu:700 Kč/lůžko

Poloha

Hotel se nachází v centru města Jablonce nad Nisou. Jablonec sousedí s městem Liberec (pravidelné spojení MHD, ČSAD), pravidelnou linkou se můžete dostat i do hlavního města Prahy v krátkém čase (cca 1 hodina). Milovníci výletů mohou navštívit Jizerské hory(běžky, cyklistika - Jizerská 50), rekreační centrum Bedřichov. Na výlet můžete jet například i k našim blízkým sousedům (Polsko, Německo).

Popis pokojů

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky na zvýšeném patře (vhodné i pro dospělé), se sociálním zařízením a telefonem na pokoji – vše ve skandinávském stylu.V hotelu je klubová místnost s možností sledování satelitních pořadů a minikuchyňka, kterou jistě oceníte při chvilkách odpočinku, pobytu s dětmi či při obchodních jednáních.4x2

Stravování

Součástí komplexu je i restaurace Viking s kapacitou 24 míst, kterou využívá veřejnost, ubytovaní, ale též klienti při odjezdu. Restaurace je milým prostředím opět v severském stylu. Skandinávské prostředí je umocněno dřevěným nábytkem a krbem. V bohaté nabídce najdete denní menu i speciality české i severské kuchyně. Připravovat pro Vás budeme také vybrané Skandinávské speciality. Chodí k nám i slavné herecké osobnosti, přijďte a přesvědčte se.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Přímo v objektu se nachází relaxační centrum Fjord s širokou možností využití, perličková lázeň, finská sauna, parní box, možnost masáží, krb, saunový bar, rotoped, orbitrek. Jistě oceníte možnost donášky jídla nebo pití z restaurace Viking.

Okolí hotelu

Objekt je situován ve středu města Jablonec nad Nisou. V jeho nejbližším okolí se nachází například Městské divadlo, Eurocentrum - kulturní středisko (konzerty, výstavy, prezentace), Muzeum skla a bižuterie, galerie. Na své si přijdou i příznivci sportů - zimní stadion, sportovní areál Břízky, víceúčelová Městská hala, plavecký bazén a mnoho dalších.

Kontaktní informace

URL:www.scandiaczech.cz/jablonecke-centrum/hotel-nordik/
adresa: Poštovní 5 Jablonec nad Nisou

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz