Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Ústecký kraj => Peruc => Hotel Oldřichův Dub Peruc

Hotel Oldřichův Dub

Moderně zrekonstruovaný hotel Vám poskytne pohodlí a relaxaci. Je vhodný pro individuální i skupinové výlety s ubytováním. Postaráme se o Vaše ubytování, stravování a doporučíme Vám některou ze širokých možností výletů v okolí.

Ceník

léto:450 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Hotel se nachází v údolí Débeřského potoka, 500 m od památného Oldřichova dubu v obci Peruc

Popis pokojů

Ubytování nabízíme v 1-4 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a toaletou. Ubytování je včetně snídaně v hotelové restauraci Do pokojů lze dodat dětskou postýlku. Pokoj č.1 novomanželský apartmán K dispozici je dvojlůžko, vlastní koupena s rohovou vanou a sprchovým koutem, vlastní toaleta cena za noc a snídani pro jednu osobu je 550,- Kč cena za noc a snídani pro dvě osoby je 1030,- Kč Pokoj č.2 K dispozici je dvojlůžko a dvě samostatná lůžka, vlastní koupena s rohovou vanou, vlastní toaleta cena za noc a snídani pro jednu osobu je 510,- Kč cena za noc a snídani pro dvě osoby je 950,- Kč cena za noc a snídani pro tři osoby je 1370,- Kč cena za noc a snídani pro čtyři osoby je 1570,- Kč Pokoj č.3 a č.4 K dispozici jsou dvě samostatná lůžka a přistýlka, vlastní koupena se sprchovým koutem, vlastní toaleta cena za noc a snídani pro jednu osobu je 450,- Kč cena za noc a snídani pro dvě osoby je 830,- Kč cena za noc a snídani pro tři osoby je 1190,- Kč Pokoj č.5 K dispozici jsou čtyři samostatná lůžka, vlastní koupena s rohovou vanou, vlastní toaleta cena za noc a snídani pro jednu osobu je 510,- Kč cena za noc a snídani pro dvě osoby je 950,- Kč cena za noc a snídani pro tři osoby je 1370,- Kč cena za noc a snídani pro čtyři osoby je 1570,- Kč Pokoj č.6 K dispozici je dvojlůžko a jedno samostatné lůžko, vlastní koupena s rohovou vanou a sprchovým koutem, vlastní toaleta cena za noc a snídani pro jednu osobu je 530,- Kč cena za noc a snídani pro dvě osoby je 980,- Kč cena za noc a snídani pro tři osoby je 1370,- Kč Pokoj č.7 K dispozici je dvojlůžko, vlastní koupena se sprchovým koutem, vlastní toaleta cena za noc a snídani pro jednu osobu je 450,- Kč cena za noc a snídani pro dvě osoby je 830,- Kč Pokoj č.8 K dispozici je jedno samostatné lůžko a přistýlka, vlastní koupena se sprchovým koutem, vlastní toaleta cena za noc a snídani pro jednu osobu je 450,- Kč cena za noc a snídani pro dvě osoby je 830,- Kč Pokoj č.9 K dispozici je jedno samostatné lůžko, vlastní koupena se sprchovým koutem, vlastní toaleta cena za noc a snídani pro jednu osobu je 450,- Kč Pokoj č.10 K dispozici je dvojlůžko, vlastní sprchový kout, vlastní toaleta cena za noc a snídani pro jednu osobu je 450,- Kč cena za noc a snídani pro dvě osoby je 830,- Kč Pokoj č.11 K dispozici je dvojlůžko a dvě samostatná lůžka, vlastní koupena se sprchovým koutem, vlastní toaleta cena za noc a snídani pro jednu osobu je 510,- Kč cena za noc a snídani pro dvě osoby je 950,- Kč cena za noc a snídani pro tři osoby je 1370,- Kč cena za noc a snídani pro čtyři osoby je 1570,- Kč

Kapacita:

1x1 4x2 4x3 3x4 kapacita:33 osob

Stravování

Restaurace nabízí snídaně pro hotelové hosty obědy a večeře - široká nabídka klasických jídel a specialit kapacita 30-40 míst restaurace je předurčena pro pořádání rodinných oslav, rautů, banketů a ostatních firemních a společenských akcí Bar s kapacitou 25-30 míst v pohodlném klubovém posezení, je vhodný také pro firemní prezentace a obchodní jednání nabízíme klasické barové menu, včetně různých chuťovek tento prostor je jako jediný kuřácký

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Dětský koutek s kapcitou 10-15 míst děti se zde mohou zabavit během Vaší návštěvy zorganizujeme dětské párty Solárium

Okolí hotelu

Obec Peruc Peruc se do povědomí veřejnosti Peruc zapsala romantickou pověstí o setkání knížete Oldřicha a prosté dívky Boženy, z jejichž svazku se narodil Břetislav díky němuž vládli Přemyslovci dalších 300 let. Historie zanechala v Peruci nemálo historických památek. Nejvíce vyhledávaná je zastřešená pseudogotická Boženina studánka a mohutný Oldřichův dub, který je starý 1000 let (objem kmene v patě stromu je 970 cm). V roce 2005 mu byl udělen Nadací partnerství v Programu Strom života titul Strom hrdina. Svažité návsi dominuje kostel sv. Petra a Pavla, postavený r. 1725 P. P. Columbanim. Naproti němu se rozkládá trojkřídlý patrový zámek, jehož rokokovou přestavbu původního sídla prováděl v letech 1694 – 1724 italský stavitel Antonio Porta. Po jeho smrti práce dokončil v letech 1760 – 1770 Petr Pavel Columbani. Sloupové schodiště v oválné vstupní hale zámku je bohatě vyzdobeno sochami andílků – světlonošů z dílny I. F. Platzera z doby kolem roku 1170. V jižním křídle zámku je v letních měsících otevřena Pamětní síň Emila Filly, který zde trávil poslední roky svého života a zdejší krajinu velmi miloval. V zámecké zahradě je otevřeno Muzeum české vesnice, které bylo vybudováno ze staré barokní sýpky z konce 18. století. Zde jsou uchovány staré zemědělské stroje, různé nářadí, nástroje a předměty, které byly odedávna součástí života na českém venkově, ale také loutkové divadélko a stará školní třída. Nenapodobitelná je Krásná (Čechova) vyhlídka uprostřed blízkého lesa, kde se otevírá pohled na panorama Českého středohoří. Zde vznikaly kromě krásných obrazů Emila Filly i Čechovy verše. Na místním hřbitově je pochován (novoklasicistní kaple nad hrobkou) páter František Daneš, kněz, vlastenec a pedagog, který byl v 19. století vůdčí osobou kulturního, společenského i politického života v Peruci. Perucká fara se stala za jeho působení místem schůzek našich předních buditelů a vlasteneckých politiků, předních mužů českého kulturního a společenského života, např. K. H. Borovský, Fr. Palacký, W. W. Tomek, Sv. Čech, F. L. Rieger, K. Sabina, L. Čelakovský, J. V. Frič a další. Obec Peruc leží v nadmořské výšce 356 m a náleží k ní 6 místních částí : Černochov, Hřivčice, Pátek, Stradonice, Radonice nad Ohří a Telce. Celkem má obec 2100 obyvatel, z toho Peruc 815. Železniční zastávka je na trase Praha – Chomutov, autobusová Louny – Mělník.

Kontaktní informace

URL:www.oldrichuvdub.cz
adresa: U Koupaliště 151 Peruc

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz