Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Vysočina kraj => Nové Město na Moravě => Hotel Panský dům Nové Město na Moravě

Hotel Panský dům

Hotel Panský dům patří mezi kompletně zrekonstruované historické skvosty v centru Nového Města na Moravě. To je střediskem zimního lyžování a turistiky na Vysočině. Luxusní i standardní ubytování s milou obsluhou.

Ceník

léto:990 zima:990 mimo sezónu:990 Kč/lůžko

Poloha

Hotel se nachází v centru města Nové Město na Moravě.

Popis pokojů

1. patro: Luxusní nadstanardně vybavené pokoje s trezorem, barem, vanou či sprchou dle Vašeho výběru, LCD televizorem, povlečení ze 100% damašku, reproduktory v soc. zařízení napojené na radio z Vašeho pokoje. 2. patro: Standardní čisté bílé pokoje s vlastním soc. zařízením a barem na pokoji, kompletně zrekonstruované.

Kapacita:

7x2 1x3 2x4 kapacita:25 osob

Stravování

Garni hotel bez vlastní restaurace. Restaurace je vzdálená 100m od hotelu. Provozujeme dovoz jídla na požádání. V salonku Ateliér vám můžeme podat občerstvení z našeho jídelního lístku, dovezené z nedaleké restaurace.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, bowling, biliár, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

wi-fi připojení v celém hotelu, LCD v každém pokoji, dětský pokoj, spol. místnost, snídaňový salonek vhodný i k menším firemním školením, apartmány s kompletně vybavenou kuchyňkou, kulečník ...

Okolí hotelu

Českomoravská Vysočina patří mezi nejčistší místa svým ovzduším v ČR. Nové Město nabízí cylkoturistiku, koupaliště, sjezdovku i lyžařské tratě, horolezectví i rybaření. Navštívit můžete Westernové městečko Šiklův Mlýn, vláčky v Polničce - zmenšené kopie vláčků pro vaše děti, v nichž je každou hodinku pan průvodčí sveze s širokou nabídkou vyžití na 2000m, hrad Pernštejn, souskalí Devět skal, Čtyři Palice, a mnoho dalších kouzelných míst.

Kontaktní informace

URL:www.hotelpanskydum.com
adresa: Vratislavovo náměstí 7 Nové Město na Moravě

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz