Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Adamov => Hotel Pod Horkou Adamov

Hotel Pod Horkou

Nabízíme ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a v jednom dvojpokojovém a v jednom třípokojovém apartmá. Některé pokoje jsou vybaveny kuchyní, v části hotelu je možné vařit v kuchyni na patře.

Ceník

léto:120 zima:120 mimo sezónu:120 Kč/lůžko

Poloha

Hotel se nachází na okraji Národní přírodní rezervace Moravský kras, které je známa především jeskyní Macocha, vápencovými jeskyněmi a unikátní plavbou po podzemní říčce Punkvě. Do Adamova ústí Josefovské údolí, kde se nachází Býčí skála, huť Františka s museem a další zajímavosti.

Popis pokojů

Nabízíme ubytování různých kategorií ve třech tarifech odstupňovaných podle délky pobytu. Služby: nonstop otevřená recepce, možnost platby kartou, telefonní automat, společenská místnost s televizí, vysokorychlostní internet, zapůjčení počítače, telefonování zdarma Skype.

Kapacita:

4x1 112x2 kapacita:116 osob

Stravování

. V objektu je restaurace, dvě venkovní restaurace, místnost pro pořádání konferencí a oslav, bar s karaoke, posilovna, úschovna kol, ping-pong, prádelna, internetová kavárna a WIFI na pokojích. Na uzavřené terase je připravené grilování.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, bowling, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Kontaktní informace

URL:www.podhorkou.cz
adresa:

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz