Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Hronov => Hotel PRAJZKO Hronov

Hotel PRAJZKO

Hotela sanatorium PRAJZKO Hronov

Ceník

léto:540 zima:540 mimo sezónu:540 Kč/lůžko

Poloha

Hotel *** Prajzko se nachází v klidné části města Hronova, cca 700m od centra.

Popis pokojů

Příjemné a klidné ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem, telefonem a připojení na internet. Parkování u penzionu je zdarma. Akceptujeme: Visa, Visa Electron, Maestro, Eurocard MasterCard.

Stravování

V naší příjemné restauraci, která je dělená jako kuřácká i nekuřácká, si můžete vybrat ze studené i teplé kuchyně. Večer si můžete zpříjemnit u romantického posezení při svíčkách a pro ty nejmenší je připraven dětský koutek. V celé restauraci je možnost Wi–Fi připojení. V letních měsících je otevřena venkovní terasa. Pro soukromé párty je k dispozici útulná vinárna.

Vybavení

Další komentář k vybavení:

Hotel a sanatorium Prajzko je v neposlední řadě zdravotnické zařízení a připravilo pro Vás relaxační wellness balíčky a speciální víkendové pobyty. Pokud by Vám žádný z připravených balíčků nevyhovoval, můžete si sami sestavit relaxační plán vašeho pobytu u nás. Veškeré procedury jsou pod dohledem našich lékařů a vyškolených odborníků. Naší specialitou je využití hyperbarické oxygenoterapie jak k léčbě tak i k regeneraci organismu a prevenci v civilizačních chorob.

Okolí hotelu

Klidné a přátelské městečko Hronov, kde se hotel nachází, leží v podhůří Orlických hor a Krkonoš, na hranici CHKO Broumovsko. Region proslulý krásnou a pestrou krajinou, jež magicky upoutala mnoho literátů. Prostředí přímo stvořené k rekreaci, relaxaci a odpočinku.

Kontaktní informace

URL:www.prajzko.cz
adresa: Husova 223 Hronov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz