Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberec kraj => Liberec => Hotel Pytloun Liberec Liberec

Hotel Pytloun Liberec

Hotel Pytloun Liberec s vlastní restaurací nabízí 2 - 4 lůžkové pokoje, 2 - 6 lůžkové apartmány s vlastní kuchyní a nadstandardní pokoj s hydromasážní vanou. Zdarma připojení WiFi, parkoviště, káva a čaj.

Ceník

léto:499 zima:399 mimo sezónu:399 Kč/lůžko

Poloha

Hotel se nachází 2.5 km od centra Liberce.

Popis pokojů

Všechny pokoje hotelu jsou nekuřácké s bezdrátovým přístupem na internet WiFi 15 Mb/s (zdarma), LCD/SAT TV a sociálním zařízením. Hotelovým hostům je k dispozici počítač připojený k internetu a volně přístupná plně vybavená kuchyně s automatickou pračkou a žehličkou v každém patře. Hygienické potřeby a denně káva a čaj zdarma jsou součástí standardu každého pokoje.

Kapacita:

13x2 4x3 5x4 kapacita:70 osob

Stravování

Stravování v Restauraci Pytloun - možnost snídaní, polopenze, plné penze nebo vlastní - hotelovým hostům jsou k dispozici volně přístupné plně vybavené kuchyně v 1. a 2. patře hotelu.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Hotel Pytloun Liberec - stylová restaurace a 2-4 lůžkové pokoje, 1-3 pokojové apartmány a nadstandardní pokoj s hydromasážní rohovou vanou a postelí s nebesy. Všechny pokoje hotelu jsou nekuřácké (kuřákům je k dispozici venkovní terasa a odvětrávaná zadní část restaurace) s bezdrátovým přístupem na internet WiFi 15 Mb/s (zdarma), LCD/SAT TV a sociálním zařízením. Hotelovým hostům je k dispozici počítač připojený k internetu a volně přístupná plně vybavená kuchyně s automatickou pračkou a žehličkou v každém patře. Hygienické potřeby a denně káva a čaj zdarma jsou součástí standardu každého pokoje. Hotelové parkoviště stranou od komunikace je střeženo kamerovým systémem (bez poplatku). V letních měsících je otevřena venkovní terasa s dětským koutkem, k dispozici je také zahrada s lavičkami pod korunami stromů. Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně s možností nákupu drobného doplňkového zboží, personál hovoří anglickým jazykem.

Okolí hotelu

Klidná část města, Nákupní centrum Nisa 1 km, sportovní vyžití v dosahu (cyklotrasy, běžecký areál Vesec, Tipsport Aréna, Ještěd, plavecký bazén 2.5 km, aquapark Babylon 2.5 km).

Kontaktní informace

URL:www.liberec-ubytovani.cz
adresa: Proletářská 195 Liberec

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz