Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Plzeňský kraj => Plzeň => Hotel Rango Plzeň

Hotel Rango

V útulném prostředí budovy, která je součástí historického centra Plzně, je pro Vás otevřený rodinný hotel Rango.

Ceník

léto:900 zima:900 mimo sezónu:900 Kč/lůžko

Poloha

Hotel je vzdálen jen několik desítek metrů od centrálního náměstí. Ubytování je vhodné nejen pro turisty, ale také pro hosty, kteří navštěvují Plzeň pracovně.

Popis pokojů

Hotel Rango má k dispozici 12 pokojů poskytujících příjemný komfort. Možnost přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, k dalšímu vybavení náleží vysoušeč vlasů, TV/SAT, telefon s přímou volbou, WIFI, minibar, parkoviště.

Stravování

Restaurace Rango se nachází na adrese Pražská 10 v útulném prostředí budovy, která je součástí historického centra Plzně, 20 m od hlavního náměstí. Nechte se okouzlit interiérem, který Vás provede bell epoque, toskánskem a konečně atmosférou 16. století, ve kterém byl dům postaven a ještě pořád v nádherných sklepních klenbách stojí studna jako svědek dávné minulosti. K vynikajícím specialitám italské a středozemní kuchyně doporučujeme vína ze zahraniční i domácí nabídky.

Vybavení

Parkoviště, internet, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Hotel Rango má k dispozici 12 pokojů, poskytující příjemný komfort:3 jednolůžkové pokoje, 6 dvoulůžkových pokojů, 2 třílůžkové pokoje, 1 apartmá, kde je možno ubytovat 1-4 osoby, možnost přistýlky Hotelové služby:room service od 7:00 do 23:00, kopírovací a faxové služby, prádelna, zajištění vstupenek na různé akce, zajištění prohlídek města či výletů do okolí, hlídané parkoviště

Okolí hotelu

Začněte svůj den v hotelu Rango bohatou bezplatnou snídaní formu bufetu, než se vydáte na prohlídku četných památek, jako je Pivovarské muzeum, katedrála svatého Bartoloměje, Velká synagoga či historická síť podzemních tunelů, nebo než odejdete na úspěšné obchodní jednání.

Kontaktní informace

URL:www.rango.cz
adresa: Pražská 10 Plzeň

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz