Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Ostrava => Hotel RUBY BLUE Ostrava

Hotel RUBY BLUE

Hotel **** nabízí komfortní ubytování v 16 pokojích a apartmánech. Hotelové pokoje jsou nekuřácké. Moderní gastronomie v hotelové restauraci, příjemná obsluha, obědové menu. Velký bar, klimatizace, celkem 150 míst ve třech podlažích. Parkoviště.

Ceník

léto:1490 zima:1490 mimo sezónu:1490 Kč/lůžko

Poloha

Příjezd od Prahy, Olomouce, Vídně a z letiště Leoše Janáčka Ostrava – Mošnov. Vzdálenost z letiště je 21 km. - E 462 do Příboru, dále č. 58, směr Ostrava – centrum - E 462 do Frýdku – Místku, dále č. 56, Ostrava – centrum GPS: 49°50’15” N, 18°17’08” E Příjezd ze Slovenska - E 75 do Českého Těšína, dále č. 11, směr Ostrava – centrum - E 442 do Rožnova pod Radhoštěm, dále č. 56, směr Ostrava - centrum

Popis pokojů

Jednolůžkový pokoj, jednolůžkový pokoj s přistýlkou, dvoulůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, apartmán 2 lůžka. Vybavení pokojů: lednice, internet, klimatizace, minibar, radio, satelit, sprchový kout, telefon, trezor, televize, vana, WC.

Kapacita:

1x1 15x2 kapacita:31 osob

Stravování

Návštěvníkům hotelu RUBY BLUE je k dispozici moderní gastronomie v hotelové restauraci, profesionální a vstřícný personál, příjemná obsluha. Vedle široké nabídky služeb hotel nabízí rovněž podávání snídaní na pokojích.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Technické vybavení: dataprojektor, promítací plátno, flipchart + papíry, wiFi 3072 kbit/s, TV + DVD přehrávač Hotelové služby: obědové menu a večeře za dostupnou cenu, praní a žehlení prádla, pronájem prostorů k oslavám, recepcím a večírkům, připojení k internetu Hi-speed, WI-FI bezdrátové 20 MB/s, satelitní televize, elektronický digitální trezor v každém pokoji, nekuřácké pokoje Hotelové taxi Možnost ubytování se zvířaty Pokojový servis Thajské masáže

Okolí hotelu

Hotel RUBY BLUE je umístěn v samotném centru zábavy na Stodolní ulici. Než se vrhnete do víru zábavy, vypravte se na Slezkoostravský hrad pěšky přes výstaviště Černá louka a lávku pro pěší přes řeku Ostravici. Za čtvrt hodinky budete na místě, kde je každoročně pořádán festival Colours of Ostrava, uprostřed krásného lesoparku, kousek od Ostravské ZOO. Cestou zpátky nezapomeňte navštívit MINIUNI svět miniatur.

Kontaktní informace

URL:www.rubyblue.cz/
adresa: Stodolní 11 Ostrava

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz