Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Plzeňský kraj => Bor => Hotel Skviřín (Bor) Bor

Hotel Skviřín (Bor)

Hotel Skviřín nabízí ubytování u Boru u Tachova za rozumnou cenu ve velmi klidném prostředí. Levné ubytování blízko dálnice D5 (Praha - Plzeň- Rozvadov) na strategickém místě cca 20km od hraničního přechodu Rozvadov.

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Hotel Skviřín se nachází ve velmi klidném prostředí, a to díky odklonu dopravy na dálnici. Najdete nás na bývalé hlavní silnici Plzeň-Rozvadov, cca 2 km od Boru u Tachova směrem na Stříbro v obci Skviřín. Pokud pojedete po dálnici z Plzně na Rozvadov E50, je to exit 119 (6km), v opačném směru exit 128 nebo exit 136 (10km) přes Bor.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybavené vlastním kompletním sociálním zařízením a TV a wi-fi internetem.

Kapacita:

4x2 2x3 1x4 kapacita:23 osob

Stravování

Hotel Skviřín má ve svých prostorách unikátní restauraci pro 60 lidí. Tato restaurace je k dispozici hotelovým hostům, kteří využívají naše ubytování.

Vybavení

Parkoviště, internet, biliár, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Hotelovým hostům jsou v hotelové restauraci a salónku ZDARMA k dispozici kulečník a šipky. Dále také v ceně ubytování stolní tenis, rybolov, půjčování horských kol a využití naší zahrady a hřiště pro míčové hry. Dále Vám také zajistíme zorganizování hry paintball na hřišti vzáleném pouze 7 km od hotelu. Paintball si můžete vyzkoušet na jejvětším hřišti v Evropě

Okolí hotelu

V okruhu 30 km je možnost celodenních výletů. Klášter Kladruby, Stříbro (12 km), zámek Horšovský Týn (25 km), Přimda (10 km) - celoroční krytý bazén, v zimním období možnost lyžování i večerního lyžování, Mariánské Lázně (30 km), Rozvadov-Waidhaus (22 km) hraniční přechod - plavecký areál.

Kontaktní informace

URL:www.hotelskvirin.cz
adresa: Skviřín 57 Bor

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz