Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Boskovice => Hotel Slavia Boskovice

Hotel Slavia

Hotel Slavia nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a jednom Apartmánu. Všechny pokoje mají TV a koupelnu se sprchovým koutem. V přízemí hotelu máme restauraci a salonek pro cca 35osob. U hotelu je k dispozici prostorné parkoviště.

Ceník

léto:520 zima:520 mimo sezónu:520 Kč/lůžko

Poloha

Hotel Slavia je situovaný cca 500m od centra města Boskovice směrem na Brno. V blízkosti hotelu se nachází sportovní centrum, autobusové nádraží a vlaková zastávka.

Popis pokojů

Všechny pokoje mají TV a koupelnu s WC a sprchovým koutem. Apartmán je vybaven kuchyňkou, obývacím pokojem s TV, ložnicí a koupelnou s WC a rohovou vanou.

Kapacita:

7x2 3x3 1x4 kapacita:35 osob

Stravování

Snídaně nejsou zahrnuty v ceně ubytování: stojí 90,- Kč na dospělou osobu, dětská snídaně 50,- Kč (do 12let včetně). Podávají se formou bohatého bufetu v naší jídelně. Restaurace zařízena v rustikálním stylu nabízí stravování a občerstvění denně, od 10:00 do 22:00 hodin.

Vybavení

Parkoviště, internet, biliár, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V celém objektu je možnost připojení k WIFI zdarma. Parkoviště přímo u hotelu. Televize a koupelna na pokoji.

Okolí hotelu

Město Boskovice najdete na rozhraní Boskovické brázdy a Drahanské vrchoviny asi 40 km severně od Brna. V Boskovicích je židovská čtvrť se synagogou a židovským hřbitovem, zámek i hrad, který je dominantou města Boskovice. Asi 20km od Boskovic se rozkládá nejvýznamnější krasová oblast ve střední Evropě Moravský kras, proslavený především propastí Macochou a Punkevními jeskyněmi.

Kontaktní informace

URL:www.hotel-boskovice.cz
adresa: Komenského 55 Boskovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz