Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Karlovarský kraj => Mariánské Lázně => Hotel Spa Hotel Harmonie Mariánské Lázně

Hotel Spa Hotel Harmonie

Čtyřhvězdičkový Spa & Wellness Hotel Harmonie Mariánské Lázně je specialistou na léčebnou a wellness dovolenou. Zdraví je nejcennějším kapitálem každého z nás, proto v našem wellness hotelu klademe důraz na léčebnou k

Ceník

léto:690 zima:580 mimo sezónu:580 Kč/lůžko

Poloha

Spa & Wellnes Hotel Harmonie Mariánské Lázně se nachází v místech, kde již v roce 1860 stávala klášterní pila. Je obklopen rozsáhlou botanickou zahradou, okrasnými jezírky i kaskádami. Tyto kouzelné přírodní scenérie umocní Vaše příjemné zážitky a spolu s vycházkami za pitnou kúrou, jíž jsou Mariánské Lázně proslulé, Vám pomohou navodit optimální stav těla, mysli i duše.

Popis pokojů

Vybavení pokojů Všechny hotelové pokoje jsou standardně vybaveny sprchou/WC, telefonem, bezdrátovým připojením k internetu (WiFi), SAT/TV, vysoušečem vlasů a zabudovaným trezorem. Za poplatek si je možné pronajmout také ledničku. Housekeeping Samozřejmostí je profesionální housekeeping, který se každý den stará o perfektní úklid všech hotelových pokojů. V případě zájmu je možné zajistit také praní a žehlení prádla.

Kapacita:

3x1 11x2 5x3 1x4 kapacita:42 osob

Stravování

Hotelový restaurant Luna Park Součástí Spa & Wellness Hotelu Harmonie je vyhlášený Restaurant Luna Park, jehož gastronomické kvality umocňuje přátelská atmosféra a stylové servírování. Specialitami šéfkuchaře jsou pokrmy z ryb ulovených ve vlastních chovných rybnících. Více než půl století trvající tradice místní kuchyně je zárukou nadstandardního hotelového stravování.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Restaurace, kavárna, balneo, dětské hřiště a slunná terasa.

Okolí hotelu

Další služby Hoteloví hosté neobyčejně rádi relaxují na venkovních lehátkách u hotelového jezírka, kde jsou obklopeni malebnou přírodou tak čistou jako před víc než 100 lety. Lehátka jsou k dispozici bezplatně, stejně jako parkoviště v areálu hotelu. V nočních hodinách je parkovací plocha zabezpečena uzamykatelnými branami.

Kontaktní informace

URL:www.spahotelharmonie.cz
adresa: Třebízského 94 Mariánské Lázně

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz