Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Olomoucký kraj => Bělá pod Pradědem => Hotel Stará Pošta*** Bělá pod Pradědem

Hotel Stará Pošta***

Hotel Stará Pošta*** s ubytovací kapacitou 150 lůžek je ojedinělý nejen svojí polohou, ale především dobovou architekturou prvorepublikového sudetského pohraničí, vsazenou do překrásné zahrady s výhledem na kouzelné scenérie okolních hor.

Ceník

léto:550 zima:650 mimo sezónu:450 Kč/lůžko

Poloha

Hotel Stará Pošta*** v Jeseníkách leží v nadmořské výšce 780 m, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v srdci horského střediska Filipovice – Bělá pod Pradědem. Nachází se přímo u Skiparku Filipovice a pouze jednu zastávku skibusu od skiareálu Červenohorské sedlo, uprostřed nejoblíbenějších sportovních center Jeseníků Praděd, Petříkov, Ostružná a Ramzová s širokou nabídkou zimního i letního vyžití. Strategická poloha hotelu v blízkosti známých lázeňských center Karlova Studánka, Lipová a Jeseník právem řadí toto letovisko mezi nejnavštěvovanější v České republice. Navštivte Jeseníky.

Popis pokojů

Hotel Stará Pošta *** nabízí ubytování evropského standardu v kategorii tříhvězdičkového horského hotelu, s celkovou ubytovací kapacitou 150 míst. Ubytování v hlavní budově hotelu má kapacitu 90 míst a dvě přilehlé depandance umístěné v hotelové zahradě mají celkovou kapacitu 60 míst. Pokoj Standard dvoulůžkové a třílůžkové pokoje hotelového typu s možností přistýlky, vybavené vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a Wi-Fi připojením čtyřlůžkové pokoje apartmánového typu, vybavené vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a Wi-Fi signálem připojením Pokoj Ekonomy dvoulůžkové a třílůžkové pokoje hotelového typu se společným sociálním zařízením na patře; každý pokoj je vybaven TV/SAT a Wi-Fi připojením. Podkrovní pokoje nabízejí příjemnou atmosféru umocněnou výhledem do okolních hor. dvoulůžkové až sedmilůžkové pokoje hotelového typu se společným sociálním zařízením na patře, umístěné v hotelových depandancích. Každý pokoj je vybaven TV/SAT. Ubytování včetně soc. zařízení je na velice dobré úrovni. Poloha depandancí v hotelové zahradě poskytuje klientům soukromí s využitím všech hotelových služeb. Depandance nabízí možnost klubových prostor ke společenským aktivitám.1x1 28x2 12x3 11x4

Stravování

Součástí hotelu Stará Pošta je samostatná restaurace „U Pošťáka“ s kapacitou 40 a 90 míst, rozdělenou na kuřáckou a nekuřáckou část. Pod vedením našeho šéfkuchaře nabízí restaurace široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně a kvalitní výběr moravských vín. Po celý den je podávána výborná káva s dezerty, sladkostmi a další teplé i studené nápoje. Restaurace je pokryta Wi-fi signálem zdarma. V letních měsících je navíc k dispozici zahradní posezení s grilováním a výhledem na nádhernou přírodní scenérii. Pro Vaše děti máme vybaven vnitřní i venkovní dětský koutek.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, tenisové kurty, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Vybavení a služby hotelu vnitřní vyhřívaný bazén infrasauna wellness program tenisový kurt s umělým povrchem restaurace & bar – 50 míst zahradní restaurace – 30 míst hotelová restaurace – 100 míst kompletně ozvučený společenský sál s tanečním parketem – 100 míst školící místnost – 40 míst společenská místnost – 35 míst dětský koutek, kulečníkový koutek venkovní prostor na cvičení slevy Skipark Filipovice venkovní gril s udírnou půjčovna kol úschovna kol a lyží stolní tenis, ruské kuželky hotelové parkoviště internet Wi-Fi zajištění fakultativních výletů a transferu zábavný program & animační programy audionahrávky a videoprojekce venkovní hřiště pro děti

Okolí hotelu

Na zahradě hotelu Za pěkného počasí můžete den strávit v příjemně upravené hotelové zahradě, která nabízí vyžití nejen pro děti, ale i dospělé. Kromě tenisového kurtu s umělým povrchem máte k dispozici víceúčelové hřiště, které je možné využít pro volejbal, nohejbal a jiné sportovní aktivity. Zapůjčíme Vám tenisové rakety, míčky, kopací míče, talíře na freesbee či pálky na stolní tenis. Dále můžete využít ruské kuželky ve večerní době si můžete opéct i špekáček - máme k dispozici dvě ohniště. Vaše děti si užijí spoustu zábavy a her na dětském hřišti s houpačkami, prolézačkami, skluzavkou, trampolínou a pískovištěm. V zimním období si můžete zalyžovat v moderním lyžařském středisku SKIPARK Filipovice, které je součástí areálu hotelu a nabízí vynikající podmínky všem milovníkům zimních sportů. Více informací naleznete na www.skipark-filipovice.cz .

Kontaktní informace

URL:www.hotelstaraposta.cz
adresa: Filipovice 27 Bělá pod Pradědem

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz