Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberecký kraj => Železný Brod => Hotel STARÝ MLÝN Železný Brod

Hotel STARÝ MLÝN

Hotel - restaurace rodinného typu se nachází v klidné části - na okraji města Železný Brod. V roce 1996 proběhla přestavba válcového mlýna na stylový hotel se zachováním původního mlýnského zařízení.

Ceník

léto:260 zima:260 mimo sezónu:260 Kč/lůžko

Poloha

Poloha hotelu je u hlavní silnice E65 - z Prahy do Jizerských hor, Krkonoš, a dále do Polska (cca 100 km od Prahy)

Popis pokojů

Hotel Vám nabízí ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích. Útulné pokoje mají vlastní koupelny i WC a jsou vybaveny TV - SAT. Pokoje jsou nekuřácké. K dispozici je zdarma uzavřené parkoviště, úschovna lyží, kol, apod., pro motocykly i garáž. Na výběr máte 3 varianty ubytování: bez snídaně, se snídaní, snídani večer s sebou. Slevy na pobyt: 5% (3-4 dny) 10% (5 a více dní).

Stravování

Součástí hotelu je vyhlášená stylová restaurace s možností celodenního stravování. Zde Vám nabídneme příjemné posezení se širokým výběrem nápojů a jídel z naší výborné kuchyně. Pohodové chvíle strávíte i na letní terase, pod kterou protéká potok Žernovník.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Atraktivní prostředí hotelu - restaurace je vhodné pro konání různých společenských akcí (slavnostní hostiny, rodinné oslavy, firemní a předváděcí akce, školení, zájezdy). Náš hotel má vlastní bezplatné parkoviště. K dispozici je společenská místnost s vybavením - stolní tenis, el. šipky, fotbálek, rotoped, atd.

Okolí hotelu

Hotel - město a jeho okolí nabízí bohaté sportovní i kulturní vyžití - koupaliště s tobogánem, tenisové kurty, minigolf, rafting, rybaření, houbaření, horolezectví, turistika, cykloturistika, lyžování, snowboarding, a mnoho dalších aktivit. Nachází se zde i množství historických a přírodních zajímavostí - Bozkovské jeskyně, Maloskalsko, Hruboskalsko, Prachovské skály, Riegrova stezka, hrady a zámky - Frýdštejn, Hrubý Rohozec, Sychrov, Trosky, Kost, Hrubá skála, Valdštejn, rozhledny a vyhlídky, v zimě množství lyžařských vleků, středisek a areálů.

Kontaktní informace

URL:www.hotel-starymlyn.cz
adresa: Štefánikova 89 Železný Brod

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz