Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Praha => Praha 9

Hotel Střížkov

Hotel Střížkov nabízí cenově dostupné ubytování v klidné části Prahy. Poloha hotelu je velmi výhodná, neboť je možné se z této části dostat během několika minut do samého centra Prahy.

Ceník

léto:290 zima:270 mimo sezónu:270 Kč/lůžko

Poloha

Hotel Střížkov je situován v klidné městské části Prahy poblíž stanice metra C Střížkov. Cesta metrem z hotelu do centra trvá přibližně 15 minut (stanice metra Muzeum je přímo na Václavském náměstí).

Popis pokojů

Hotel Střížkov disponuje dvoulůžkovými pokoji, které je možné využít i jako jednolůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a lednici, několik pokojů je vybaveno také televizí. Celkem nabízí Hotel Střížkov 44 míst + 2 přistýlky. V některých termínech, především v letních měsících a v druhé polovině prosince, je možné ubytování i větších skupin.

Kapacita:

kapacita:44 osob

Stravování

Pro skupiny nabízíme možnost hotelového stravování. Pro jednotlivce je k dispozici malá kuchyňka.

Vybavení

Internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Pro hosty je k dispozici internet zdarma (možnost využití PC nebo Wi-Fi připojení). V budově hotelu se nachází fitness centrum, v blízkém okolí pak park s jezírky a fontánami, několik příjemných restaurací a také další místa, kde mohou hosté strávit volný čas.

Okolí hotelu

V blízkosti hotelu se nachází Výstaviště Letňany PVA, místo známé pro svoji tradici výstav a veletrhů a také O2 Aréna, místo konání největších sportovních a kulturních akcí v ČR. V dosahu jsou také velká sportoviště, jako Aquacentrum Lagoon a Sportcentrum. Sportovní outdoorové možnosti nabízí blízké Centrum volného času, kde lze využít tenisové kurty a hřiště na fotbal, volejbal, házenou a basketbal. Starší děti, ale i sportovně založení dospělí pak jistě ocení blízké lanové centrum a bobovou dráhu.

Kontaktní informace

URL:www.hostvpraze.cz
adresa: Lovosická 42 Praha 9

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

info Přidat/Editovat Odkaz