Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Plzeňský kraj => Plzeň => Hotel TOP CityLine PRIMAVERA Hotel Plzeň

Hotel TOP CityLine PRIMAVERA Hotel

PRIMAVERA Hotel se nachází v Plzni,v části Bručná,nedaleko centra města. Ubytování v 86 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmá,s LCD TV,koupelnou,vanou,sprchou. V hotelu je sál pro 280 osob a 4 salónky s moderní AV technikou,dále restaurace, vinárna a café.

Ceník

léto:1190 zima:1190 mimo sezónu:1190 Kč/lůžko

Poloha

PRIMAVERA Hotel & Congress centre je moderní, nově vybudovaný 4 hvězdičkový hotel umístěný v městské čtvrti Plzeň-Bručná, ne však daleko od centra města. Předností hotelu je ideální příjezd od dálnice D5 směr Praha nebo Rozvadov/Waidhaus (SRN) – pouze 3 min. MHD: Přímo od hotelu je možno se dostat do centra dopravou MHD (trolejbus číslo 10,13)- 15 min nebo taxi – 10 min. Vlak: - z Hlavního vlakového nádraží se dostanete do hotelu přímo trolejbusem č. 13 směr Černice Letadlo: - Mezinárodní letiště Praha – Ruzyně – 84 km po dálnici D5 (45 min autem) V hotelovém areálu jsou zajištěna parkovací místa až pro 140 osobních automobilů a 3 autobusy - ZDARMA.

Popis pokojů

Pokoje Standard a Superior Hotel nabízí 86 pokojů. Všechny jsou vybaveny řízenou klimatizací, LCD TV, radiem, telefonem s přímou volbou, vysokorychlostním internetem (ISDN a WiFi ZDARMA), mini-barem, bezpečnostním safem, koupelnou s WC a bidetem, vanou se sprchou, sušičem na vlasy. Rozměr postele queen size (210x100). Na některých pokojích lze přijímat satelitní programy. Napětí v síti 230V, 50 Hz. Balkón a/nebo přistýlka patří k některým pokojům. U pokojů Superior oceníte nádherný výhled do údolí. Psí miláčci povoleni na vyhrazených pokojích. Pokoje Superior pro handicapované hosty - vybavení stejné jako u pokojů Superior s tím, že umožňují bezbariérový pohyb v pokoji. Sociální zařízení plně přizpůsobeno potřebám těchto hostů. Apartmány Hotel nabízí 4 apartmány s nádherným výhledem do údolí. Jsou vybaveny 1 ložnicí a 1 obývacím pokojem s rozkládací sedací soupravou, 2 koupelnami s WC, vanou se sprchou, bidetem, sušičem na vlasy, klimatizací, LCD TV, radiem, telefonem s přímou volbou, přípojkou na internet, mini-barem a bezpečnostním safem. Rozměr postele \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\/queen size\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\/ (210x100). Napětí v síti 230V, 50 Hz.

Kapacita:

86x1 86x2 63x3 kapacita:246 osob

Stravování

Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně ubytování. V naší restauraci můžete pak dále ochutnat specilality z české a mezinárodní kuchyně.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Nabízíme kvalitní ubytování v celkem 86 dvoulůžkových klimatizovaných pokojích (všechny s možností uspořádání twin nebo double, postele velikosti queen size) a 4 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybavené LCD TV, některé s možností přijímat satelitní programy, koupelnou s vanou, sprchou a bidetem. U pokojů Superior a apartmánů oceníte nádherný výhled do údolí řeky Úhlavy. Vysokorychlostní Internet LAN i WiFi ZDARMA. Celý hotel i pokoje jsou vybaveny řízenou klimatizací. Předností hotelu je víceúčelový sál až pro 280 osob a 4 salónky, které slouží pro pořádání konferencí, školení, výstav, banketů, rautů, pracovních i soukromých akcí, svateb, prezentací a podobně. Zde je k dispozici nejmodernější AV technika (tlumočení, videokonference apod.). Při velkých firemních a konferenčních akcích můžeme připravit až 15 jednacích prostor.

Okolí hotelu

Hotel je umístěný v klidné městské čtvrti Plzeň-Bručná, ne však daleko od centra města. Rovněž oceníte nádherný výhled do údolí řeky Úhlavy.

Kontaktní informace

URL:www.primaverahotel.cz
adresa: Nepomucká 128 Plzeň

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz