Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Rajhrad => Hotel U kašny Rajhrad

Hotel U kašny

Hotel U kašny je zcela nový rodinný hotel, dokončený na začátku roku 2014, s velkým důrazem na design interiérů ubytovací části, stojící v samém srdci města Rajhrad. Jeho součástí je vyhlášená restaurace U kašny, známá gurmánům z jihomoravského kraje.

Ceník

léto:1500 zima:1500 mimo sezónu:1500 Kč/lůžko

Poloha

Město Rajhrad leží na důležité trase mezinárodní silnice R52 Brno-Pohořelice-Vídeň. Postupně se stává známou odpočinkovou zónou jižně od Brna. Jeho katastr je protkán pěšími cestami a cyklistickými stezkami, má nádherné okolí s mnoha zahradami, sady, vinohrady a oborami, s úchvatnými pohledy do daleké rovinaté krajiny s hektary úhledně obdělaných poli.

Popis pokojů

6 pokojů typu Single - suite, s manželskou postelí nebo dvěmi oddělenými postelemi. Moderní, designové provedení interiérů. Plazmová televize se 46 programy zdarma, wi-fi zdarma. K dispozici rychlovarná konvice s čajovým a kávovým servisem v ceně ubytování. Minibar na každém pokoji. Koupelny s kompletním vybavením, včetně kosmetiky, ručníků a fénů.

Kapacita:

6x1 6x2 kapacita:12 osob

Stravování

Snídaně v ceně ubytování. Stravování ve vyhlášené restauraci, která je součástí hotelu. Možnost praní a žehlení oděvů, ceny dle ceníku služeb. Zdarma parkování v uzamčeném dvorním traktu, případně i možnost krytého stání. Další služby dle potřeb hostů a individuální domluvě.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, plazmovou televizí se 46 programy, wi-fi zdarma, kávovým a čajovým servisem, minibarem a luxusními designovými koupelnami. Celý hotel je nekuřácký. Pro teplé měsíce je součástí hotelu sluneční terasa ve dvorním traktu. V ceně ubytování je snídaně připravená s péčí a láskou, abyste měli dostatek energie na start do nového dne. Parkování v uzamčeném dvorním traktu, případné využití krytého parkingu. Součástí hotelu je vyhlášená restaurace U kašny. Pro ubytované hosty platí 10% sleva do restaurace.

Okolí hotelu

Cílem většiny návštěvníků a poutníků v Rajhradě je benediktinský klášter, který je nejstarším klášterem na Moravě a náleží k nejvýznamnějším moravským památkám. Rajhrad nabízí také další zajímavá místa,klášter sester Těšitelek Božského Srdce Ježíšova, hřbitov, či osudy dvakrát zaniklé a přece žijící vsi Čeladice.Nelze opomenout ani nejvýznamější důvod k návštěvě Rajhradu a tím je památník písemnictví na Moravě. Za zmínku určitě stojí i oceňované Rajhradské klášterní vinné sklepy.

Kontaktní informace

URL:ukasny.cz
adresa: Městečko 54 Rajhrad

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

info Přidat/Editovat Odkaz