Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Plzeňský kraj => Plzeň => Hotel U Pramenů Plzeň

Hotel U Pramenů

Hotel, který se nachází v sousedství fakultní nemocnice a v blízkosti centra města, je vybudován v klidném a příjemném prostředí rodinného sídla z roku 1870 se zahradní restaurací a vlastním hlídaným parkovištěm.

Ceník

léto:1350 zima:1350 mimo sezónu:1350 Kč/lůžko

Poloha

GPS: 49°45 34.373 N, 13°22 57.685 E

Popis pokojů

K dispozici je 18 pokojů a 2 apartmány netradičního stylu, v klidném prostředí, s možností regenerace v hydromasážní vaně i odpočinku ve finské sauně.

Kapacita:

20x2 kapacita:20 osob

Stravování

Mistři kuchyně sestavili pro Vás jídelní lístek české i mezinárodní kuchyně, ze kterého si vždy vyberete tu pravou specialitu na snídani, oběd či večeři, kterou si můžete vychutnat v restauraci netradičního designu nebo hotelové zahradě.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Využijte našich profesionálních služeb ve dvou stylově rozdílných restauracích s klasickou českou a mezinárodní kuchyní, luxusním salonku s příjemnou rodinnou atmosférou a konferenční místnosti vybavené audio-video technikou pro prezentanční akce. Nabízíme široký výběr moravských vín z naší vinotéky, která je největší odrůdovou vinotékou v Plzni.

Okolí hotelu

Hotel se nachází v poklidné historicky nejstarší čtvrti Roudná. Přímo v areálu hotelu oceníte jedinečnou atmosféru hotelové zahrady. V blízkosti se nachází kostel Všech svatých. Nedaleko hotelu můžete navštívit soustavu Boleveckých rybníků.

Kontaktní informace

URL:www.upramenu.cz
adresa: Na Roudné 123 Plzeň

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz