Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Vrbno pod Pradědem => Hotel VIDLY Vrbno pod Pradědem

Hotel VIDLY

Hotel Vidly je svým charakterem a kapacitou zaměřen nejen na ubytování rodin s dětmi, ale také především pro pořádání firemních párt, školení, konferencí outdoorových akcí, rodinných oslav a svateb.

Ceník

léto:650 zima:650 mimo sezónu:650 Kč/lůžko

Poloha

Horský hotel Vidly leží na severním úpatí hory Praděd - nejvyšší hory v pohoří Hrubý Jeseník. Osada Vidly je jednou z nejvýše položených obcí ČR (800 m. n. m.) s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Blízko obce Vidly (6 km) se nachází překrásné klimatické lázně Karlova Studánka s léčebnými prameny se zaměřením na dýchací ústrojí.

Popis pokojů

Hotel disponuje dvoulůžkovými pokoji, čtyřlůžkovými, čtyřlůžkové rodinné apartmá a třílůžkové podkrovní apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, sprchou a WC. Na apartmá je navíc minibar s lednicí, bidet a vířivá vana. Na všechny typy pokojů je možnost přistýlky nebo postýlky.

Kapacita:

8x2 3x3 5x4 kapacita:60 osob

Stravování

Možnost ubytování pouze se snídaní, polopenzí i plnou penzí.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Restaurace s krbem, sluneční terase s grilem, salonek a vinárna s vinotékou.

Okolí hotelu

Za návštěvu stojí Karlova Studánka klimatické železito-uhličité lázně. Rejvíz Velké a Malé mechové jezírko – největší rašeliniště na Moravě. Jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku.

Kontaktní informace

URL:www.vidly.cz
adresa: Vidly 78 Vrbno pod Pradědem

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz