Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Vyžlovka => Hotel Vyžlovka Vyžlovka

Hotel Vyžlovka

3-hvězdičkový hotel nabízí moderní pokoje vybavené vlastním soc. zařízením, TV. Internet WIFI a parkování zdarma. Restaurace s krbem a venkovní zahradou. Hotel se nahází ve významné rekreační oblasti.

Ceník

léto:250 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Nahází se v obci Vyžlovka, vedle rezervaci Voděradské bučiny, vedle rybníků Jevanský, Vyžlovský. Rozhlédna je vzdálena 150 m .Voděradské bučiny s bukovými lesy se zdravým klimatem jsou v pěší vzdáleností. Koupaliště je hned vedle hotelu. Rozhledna se nahází v 100 m. Z Prahy se dostanete autem během 20 min, 23 km, autobusová zastávka je hned vedle hotelu, autobusy jezdí od metra Haje, linky č. 381, 382 a 387.

Popis pokojů

Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s manželskou posteli nebo oddělené postele, přistylky jsou na vyžádaní. Pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením, TV a lednici. Děti bez nároku na lůžko zdarma.

Kapacita:

20x2 3x3 2x4 kapacita:25 osob

Stravování

Kontinentální snídaně za příplatek. V přízemí je restaurace s českou a italskou kuchyní. Kuřácká a nekuřácká část jsou oddělené. V létě venkovní terasa je otevřena.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Wifi internet připojení zdarma. Parkovaní zdarma na oplocené zahradě. Konferenční místnost, salonek pro 20 lidí, bar, venkovní terasa, vlastní zahrada.

Okolí hotelu

Rozhledna se nahází v 100 metrech, koupaliště je v 150 m, bukové lesy v pěší vzdáleností, obchody v obci, autobusová zastávka vedle hotelu, spojení s Prahou, Kostelcem nad Černými Lesy, Kutnou Horou, linky č. 381, 382 a 387..

Kontaktní informace

URL:hotel-vyzlovka.cz/
adresa: Jevanská 9 Vyžlovka

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

info Přidat/Editovat Odkaz