Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Nová Pec => Hotel Wellness Hotel Marlin *** Nová Pec

Hotel Wellness Hotel Marlin ***

Wellness hotel - restaurant Marlin je rodinný podnik. Nabízí speciality z čerstvých ryb, zvěřiny a českou kuchyni a luxusní ubytování.

Ceník

léto:580 zima:580 mimo sezónu:480 Kč/lůžko

Poloha

Wellness Hotel Marlin se nachází na pravé straně přehrady Lipna v obci Nová Pec, jen 3 Km od hlavní silnice Český Krumlov - Volary.

Popis pokojů

Nejluxusnější ubytování v obci Nová Pec Ubytování v hotelu je zajištěno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sociálním zařízením, televizí a internetovým připojením.

Kapacita:

2x1 5x2 3x3 2x4 kapacita:36 osob

Stravování

Stravování pro ubytované je zajištěno v naší stylové restauraci. Naši hosté mají možnost výběru z našeho bohatého jídelního a nápojového lístku a tyto kdykoli v provozní době restaurace objednat.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, biliár, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Kromě luxusního ubytování, specialit z čerstvých ryb, zvěřiny a české kuchyně provozuje Wellness hotel Marlin fitness,Infrasaunu , solárium a masážní parní box

Okolí hotelu

Zimní aktivity - Lyžování Lyžování na Šumavě a v okolí Nové Pece začíná být stále atraktivnější. Hlavně z toho důvodu, že se otevřel hraniční přechod Zvonková a je tak umožněna automobilová doprava do rakouského areálu Hochficht. Letní aktivity - Lipno Přehrada Lipno je rájem pro lidi, prahnoucích po pestrém a aktivním trávení svého volného času. Vodní hladina našeho jezera Vám nabízí aktivity jakou jsou rybaření, veškeré vodní sporty včetně windsurfingu, plachtění a potápění. Okolí jezera je pak prošpikováno mnoha stezkami pro pěší i cyklisty, které Vás dovedou zejména na pravém břehu do nádherných koutů naší země.

Kontaktní informace

URL:www.wellnesshotelmarlin.cz
adresa: Nové Chalupy 1 Nová Pec

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz