Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Zlínský kraj => Halenkov => Hotel Zámeček Dinotice Halenkov

Hotel Zámeček Dinotice

Zámeček nabízí celoročně ubytování pro 29 hostů, relaxační centrum a vynikající domácí kuchyni. Nízkou kapacitu zařízení ocení zejména ti, kteří hledají klid a soukromí v krásném prostředí, spojené s komfortem hotelových služeb.

Ceník

léto:470 zima:470 mimo sezónu:470 Kč/lůžko

Poloha

Záneček Dinotice se nachází v malebném údolí Dinotice v obci Halenkov, zhruba 12 km od okresního města Vsetín.

Popis pokojů

Ve druhém patře se nachází 6 pokojů, z toho 4 dvoulůžkové, třílůžkový a čtyřlůžkový. Následující pokoje ve třetím patře jsou: dvoulůžkový, třílůžkový s manželskou postelí a samostatným lůžkem, třílůžkový s oddělenými lůžky a prostorné rodinné apartmá pro 6 osob.

Kapacita:

4x2 3x3 1x4 kapacita:29 osob

Stravování

Můžete u nás ochutnat výborné pokrmy z domácí kuchyně, minutky, vegetariánská a sladká jídla nebo dobroty z valašské kuchyně. Po vydatném jídle přijde jistě vhod kvalitní italská káva Segafredo. Milovníci sladkého se mohou těšit na domácí koláče, dezerty, moučníky, dorty či zákusky, které jistě skvěle doplní odpolední posezení u kávy nebo čaje.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, WC na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Nekuřácký objekt, bar, dětský koutek, wi-fi, parkování u objektu, kulečník, ohniště, vnitřní bazén, finská sauna, masáže, whirlpoolová vana, solárium, venkovní posezení kryté - altánek, venkovní krb.

Okolí hotelu

Budova zámečku je zasazena do svahu na okraji lesa, proto se z jejích prostor můžete kochat jedinečným výhledem do horského údolí. Čistá příroda CHKO Beskydy, umístění v klidné lokalitě a bohatá nabídka služeb z něj činí atraktivní místo pro sportovně i relaxačně strávenou dovolenou. Poskytuje také ideální zázemí pro nejrůznější akce (rodinné oslavy, svatby, firemní akce apod.).

Kontaktní informace

URL:www.zamecekdinotice.cz/
adresa: Dinotice 229 Halenkov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz