Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Plzeňský kraj => Hrádek => Hotel Zámek Hrádek Hrádek

Hotel Zámek Hrádek

Objekt je hodnocen jako malá učebnice několika architektonických slohů na sebe logicky navazujících, vytvářejících jednotný, harmonický areál. V objektu se nachází hotel, restaurace, zámecký park, muzeum a tematické sály - Svatební, Soudní a Erbovní

Ceník

léto:950 zima:870 mimo sezónu:870 Kč/lůžko

Poloha

Hrádek u Sušice leží v Plzeňském kraji, je vzdálen 5 km od Sušice, 25 km od Klatov, 70 km od Plzně.

Popis pokojů

Pokoje jsou stylově vybavené dle jejich historického původu či vybavení, a to ve stylu Ludvíka XV. a francouzského rokoka, tudorovské renesance a anglického chippendalu. Můžete si vybrat z nabídky pokojů Classic, Exclussive, De Luxe a Královských apartmánů.

Kapacita:

1x1 21x2 kapacita:61 osob

Stravování

Restaurace nabízí chutnou, poctivou a kvalitní českou a staročeskou kuchyni v moderní úpravě. Kuchaři jsou oceněni v mnoha domácích i zahraničních soutěžích a členové Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Otevřeno každý den od 11 hod – 22 hod.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V zámeckém areálu je nově postavené wellness, které Vám nabídne bazén s mimořádně teplou vodou, masážní trisky, zážitková sprcha a několik druhů saun. Je možné využít i multifunkčního hřiště, které lze přizpůsobit např. na tenis, volejbal... Zámecké sály umožňují pořádání firemních seminářů, kongresů, večírků a setkání s obchodními partnery se zajištěním občerstvení a veškeré audiovizuální techniky.

Okolí hotelu

Zámek Hrádek se nachází v obce Hrádek 5 km od Sušice, která je nazývána Bránou Šumavy. Nad obcí Hrádek se klene vrch Svatobor s rozhlednou (845 m nad mořem). V obci je pošta, obchod, železniční nádraží, autobusové zastávky, kadeřnické, kosmetické a masérské služby.

Kontaktní informace

URL:www.zamekhradek.cz
adresa: Hrádek 1 Hrádek

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz