Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Praha => Praha 6

Penzion Větrný Mlýn

Penzion Větrný mlýn je útulný rodinný hotel v prestižní čtvrti Praha 6 – Ruzyně. Nabízíme kvalitní ubytování mezi historickým centrem a mezinárodním letištěm Ruzyně.

Ceník

léto:450 zima:450 mimo sezónu:450 Kč/lůžko

Poloha

Praha 6 Ruzyně, blízko centru i letišti.

Popis pokojů

Pension Větrný mlýn garantuje minimálně Tříhvězdičkový standard ubytování (***) evropský hotelový standard ubytování a hlavně čisté a pohodlné pokoje, koupelny a WC. Jistě oceníte bezpečné a snadné parkování vašeho auta přímo v areálu penzionu. Věřte, že po příjezdu k nám najdete pension - rodinný hotel, který v reálu skutečně odpovídá tomu, na co se nyní díváte.

Kapacita:

kapacita:32 osob

Stravování

Se snídaní.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

* Kvalitní a příjemné ubytování hotelového typu v 1lůžkových až 4lůžkových pokojích. K dispozici jsou 2 apartmá vhodná pro ubytování větších rodin či skupin do 5 osob. * Wifi zdarma ve všech prostorách pensionu Větrný mlýn Prostorné pokoje s předsíní, kde je vlastní koupelna a WC, lednička – minibar, SAT / DIGI TV, telefon, trezorek na cennosti a Wi-Fi připojení k internetu. * Bohatou snídani v ceně ubytování hotelového typu. * Vlastní bezplatné parkoviště v uzamčeném areálu pensionu (pro motocykly zastřešený parking). * Rychlou dopravu do centra města a na letiště (zastávka autobusu přímo u pensionu). * Individuální přístup k hostům a jejich potřebám.

Okolí hotelu

Letiště, Obrora Hvězda, Břevnovský klášter, Centrum Prahy, Divoká šárka, koupaliště, obchodní zóna.

Kontaktní informace

URL:www.penzionmlynpraha.cz/
adresa: Ruzyňská 96 Praha 6

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

info Přidat/Editovat Odkaz