Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Milovice => Pension Blahová Dana Milovice Milovice

Pension Blahová Dana Milovice

Vážení hosté rádi Vás přivítáme v našem ubytováním s bazénem,zahradou a pergolou s možností grilování v malebné vinařské obci Milovice pod Pálavou,v atraktivní oblasti u Novomlýnských jezer a Lednicko-Valtickém areálu.

Ceník

léto:350 zima:400 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Další info k cenám

-CENÍK UBYTOVÁNÍ- -Osoba/noc 350,-Kč -Děti od 3let a více 350,-Kč -Děti do 3 let zdarma. CENA V ČETNĚ REKREAČNÍCH POPLATKŮ.

Poloha

48.851755 16.693983

Popis pokojů

Nabízíme Vám komfortně vybavené pokoje se sociálním zařízením TV, připojení k internetu WI-FI. Na výběr máme k dispozici 6 pokojů,17 lůžek + 8 přistýálek. Dva dvoulůžkové pokoje v patře mají k dispozici společné sociální zařízení WC+sprchový kout, které se nachází v přízemí na chodbě penzionu. PŘÍZEMÍ PENZIONU -Dvoulůžkový pokoj(+dvě přistýlky)přízemí,vlastní sociální zařízení vedle pokoje , Čtyřlůžkový pokoj(+dvě přistýlky)přízemí ,vlastní sociální zařízení vedle pokoje,PATRO PENZIONU-Dvoulůžkový pokoj v patře,společné sociální zařízeníWC+sprchový kout v přízemí(chodba),Dvoulůžkový pokoj(+jedna přistýlka)v patře ,společné sociální zařízení,v přízemí(chodba),Třílůžkový pokoj(+jedna přistýlka)v patře,vlstní sociální zažízení vedle pokoje,Čtyřlůžkový pokoj(+dvě přistýlky) v patře,vlastní sociální zařízení v přízemí(chodba) V CENĚ UBYTOVÁNÍ jsou povlečené lůžkoviny,ručníky,voda,elektřina,topení a rekreační poplatek . PRO FIRMY MIMO SEZONU JE MOŽNÉ UBYTOVÁNÍ S VÝRAZNOU SLEVOU.

Stravování

K dispozici je společná plně vybavená kuchyně s jídelnou v přízemí, pro dvoulůžkový a čtyřlůžkový pokoj,v patře penzionu je tudiž k dispozici plně vybavená společná kuchyně s jídelnou(větších rozměrů)pro dva dvoulůžkové pokoje, pro třílůžkový pokoj,pro čtyřlůžkový pokoj. VYBAVENÍ: 6x lednice,2x mikrovlnná trouba,2x topinkovač, 2x sendvičovač,2x rychlovarná konvice,2x elktrický sporák+trouba, hrnce,talíře,sklenice,příbory a ostatní vybavení. Možnost navštívit obecní restauraci Pod Strážným vrchem přímo v naší obci Milovice se svoji výtečnou kuhyní.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Pro ubytované hosty je k dispozici bazén,krásná zahrada k relaxaci,posezení pod pergolou s možností grilování. K dispozici je parkoviště,možnost úschova kol. ---NÁSTUP OKOLO 15 HODINY , ODJEZD OKOLO 10 HODINY--- ---PRAVIDLA UBYTOVÁNÍ--- (abychom se na sebe jen usmívali) -Příjezd na penzion v četně parkování je od 15hodin,prosim ne dříve. -Vyklizení pokoje včetně uvolnění parkovacího místa do 10hodin. -Host je povinen uhradi částku za celý pobyt a to při dřívějším odjezdu. -Zákaz kouření ve vnitřních prostorách penzionu. -Není dovoleno zvát neubytované osoby do objektu bez souhlasu majitele penzionu. -Případné škody vzniklé během pobytu je host povinen nahlásit a uhradit. -ZA BEZPEČNOST DĚTÍ při hře na zahradě,na houpačkách a zvláště v okolí bazénu a při koupání v bazénu ODPOVÍDAJÍ RODÍČE !!! -Děkujeme Vám , že nezabíjíte komáry o stěny, prosim repelenty proti komárům, pokud možno si vemte s sebou. -S připadnými připomínkami a přáním se na nás můžete kdikoli s důvěrou obrátit.

Okolí hotelu

Můžete u nás objevovat nejen kouzlo vinných sklípků,ale i okolí krajiny,která je protkána sítí cyklostezek,které Vás zavedou na malebná místa atˇuž jsou to kulturní památky UNESCO nebo přírodní rezervace v chráněné krajiné oblasti Pálava.Rádi Vám doporučíme nádherné památky Lednice-Minaret,Janohrad,Kolonáda,Belveder,Zámek Lednice.Přehradní nádrž Nové Mlýny,zříceninu Dívčí hrad jedineční rozhled na celou oblast.Milovníci vína mohou navštívit Valtice hlavní město vína -Státní zámek Valtice.V záři se uskuteční pravidelné Pálavské vinobraní aneb slavnost vína Mikulov velkolepá akce s historickou i vinařskou tržnicí i průvody,košty vína a burčáků.Tradiční akce s názvem Léto otevřených sklípků v Pavlově u Mikulova se uskuteční poslední listopadovou sobotu.Kromě toho můžete navštívit termální lázně v rakouském městečku Laa an der Thaya v místě vzdáleném 30 km od penzionu. NAŠIM PŘÁMÍM JE VAŠE SPOKOJENOST A PŘÍJEMNĚ STRÁVENÝ POBYT V NAŠEM CELOROČNÍM UBYTOVÁNÍ V PENZIONU. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU Blahovi

Kontaktní informace

URL:www.e-ubytovani.eu
email: ubytovanimilovice@centrum.cz
adresa: Blahová Dana Hlavní 149 Milovice
Telefon:+420607192785

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?


info Přidat/Editovat Odkaz