Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Rosice => Pension Cristal Rosice

Pension Cristal

Pension poskytuje ubytování hotelového typu za příznivou cenu,pečlivě udržované pokoje,wifi prřipojení zdarma,v těsné blízkosti Brna.Výhodná poloha pro návštěvníky BVV a Automotodromu Brno.

Ceník

léto:220 zima:220 mimo sezónu:220 Kč/lůžko

Poloha

Pension je situován v centru města Rosice u Brna, 18 km západně od Brna ( cca 15 min. jízdy do centra Brna). Má výhodnou polohu pro návštěvníky veletrhů a Automotodromu Brno.

Popis pokojů

Pension nabízí:NONSTOP recepci-PÁTEK a SOBOTA, WIFI připojení, možnost platby platební kartou, dva typy pokojů. Pokoj STANDARD-sociální zařízení,WIFI,TV na pokoji.Cena od 330,-/osoba. Pokoj TOUR-sociální zařízení na patře.Cena od 220,-/osoba.

Kapacita:

12x2 6x3 kapacita:42 osob

Stravování

Snídaně není v ceně ubytování.Cena snídaně je 110,-/osoba. V blízkém okolí (okruh 100 m až 500 m)se nachází několik restaurací.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Hosté mohou využít společenskou místnost, kde se nachází LCD TV, kuchyňský kout, který je vybaven základním nádobím (talíře, misky, příbory, sklenice, hrníčky, atd.), rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou. Kuchyňský kout není uzpůsoben pro klasické vaření, ale spíše pro ohřev jídla.

Okolí hotelu

Autobusová zastávka se nachází 50m od pensionu.Snadno se tak s MHD dostanete na BVV. 100 m od pensionu se nachází zimní stadion a fotbalové hřiště.

Kontaktní informace

URL:www.pensioncristal.cz
adresa: Trávníky 74 Rosice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz