Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Libošovice => Pension DO&NI Libošovice

Pension DO&NI

Náš nově vybudovaný rodinný penzion leží v srdci Českého Ráje nad Prokopským údolím a co by kamenem dohodil od hradu Kost. Tato poloha je ideální pro turistiku, cykloturistiku, houbaření i trávení klidné dovolené s dětmi.

Ceník

léto:280 zima:280 mimo sezónu:280 Kč/lůžko

Poloha

Libošovice 120, okres Jičín

Popis pokojů

Nabízíme ubytování ve dvoj, tří, čtyř, šesti i osmi lůžkových pokojích, většina s možností jedné nebo dvou přistýlek. Jeden pokoj je bezbariérový.

Kapacita:

6x2 3x3 3x4 kapacita:60 osob

Stravování

Snídaně u pokojů v ceně, u apartmánu možno dokoupit. Po dohodě možná polopenze nebo plná penze.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, disko/bar, tenisové kurty, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Sauna s infrakabinou vhodná pro nemoci pohybového ústrojí a pro všechny věkové kategorie. Pravidelné používání infračervené kabiny posiluje srdce a krevní oběh, zvyšuje spotřebu kalorií, uvolňuje svaly, odbourává stres. Výsledkem používání infračervené kabiny je pocení zevnitř ven, šetrné pro kardiovaskulární systém. Obsazenost: 2-6 osob Cena: 450,- Kč/hod. --------------------------------------------------------------------- Vířivka s masáží Obsazenost: 2-6 osob Cena: 400,- Kč/hod. Při využití vířivky společně se saunou dohromady 750,- Kč /hod. --------------------------------------------------------------------- Další vybavení: Připojení k internetu, místnost k uložení kol, pergola, zahradní gril, brouzdaliště s venkovní sprchou, dětský koutek, venkovní stolní tenis (pálky a míčky za poplatek), ruský kuželník a další ...

Okolí hotelu

Sobotka, Jičín, Kost. Další památky v okruhu cca 20 km: např. Hrubá skála, Valdštejn, Skalní město, Drábské světničky, Valečov, Trosky, Mnichovo Hradiště, rybníky Vidlák, Nebák, Čerťák, Jinonické rybníky a další. Nejhezčí cyklovýlety jsou popsány v Cykloprůvodci Českého ráje.

Kontaktní informace

URL:www.penzion-doni.cz
adresa: Libošovice 120 Libošovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz