Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Bruntál => Pension Ema Bruntál

Pension Ema

Stylový rodinný penzion v nejvýznamnějším lyžařském středisku dané lokality v Malé Morávce - Karlov pod Pradědem v Jeseníkách, bezprostředně u lyžařských sjezdovek přilehlými s pozemky a vlastním parkovištěm s kapacitou 15 vozidel.

Ceník

léto:250 zima:350 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Lyžařské centrum - Karlov pod Pradědem

Popis pokojů

Zděné vytápěné bungalovy s vlastním příslušenstvím vhodné pro spřátel. rodiny. Pro náročné jsou připraveny luxusní apartmány na hlavní budově s parním boxem s chromoterapií, masážním WC a masážním křeslem.

Stravování

Snídaně, obědy, večeře, denní menu. V rámci pořádání různých akcí poskytujeme ucelený gastronomický servis, coffee breaky, pracovní obědy, grilování selat, svatební hostiny, promoce, výročí, srazy, atp., vždy dle individuálních požadavků klienta

Vybavení

Další komentář k vybavení:

Penzion nabízí ubytování v apartmánech s příslušenstvím, stravování formou snídaní, polopenze nebo plné penze. Podmínky pro relaxaci, sport, turistiku, houbaření. Rodinná i skup. rekreace, školy v přírodě, restaurace. V zimě lyžování s vlekem u penzionu. Vysoký standard služeb. Celková kapacita penzionu je 45 lůžek a celková plocha areálu je cca 4.000 m2. Areál se nachází bezprostředně u nejdelších a nejnáročnějších sjezdovek

Okolí hotelu

Malá Morávka je také východiskem mnoha turistických a cykloturistických tras. Jako vhodný cíl pro autovýlety se nabízí přírodní rezervace Rejvíz se známým Mechovým jezírkem, Lázně Lipová, Velké Losiny nebo Lázně Jeseník.

Kontaktní informace

URL:www.penzion-ema.cz
adresa: Karlov pod Pradědem 7 Bruntál

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz