Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Český Krumlov => Pension Galko Český Krumlov

Pension Galko

Pension Galko nabízí atraktivní ubytování v historickém centru Českého Krumlova. Ubytování je zajištěno v moderně vybavených dvoupodlažních apartmánech a dvoulůžkových pokojích.

Ceník

léto:500 zima:450 mimo sezónu:400 Kč/lůžko

Poloha

Pension - apartmány Galko se nachází v historickém centru Českého Krumlova v ulici Široká 53, cca 100 metrů od náměstí.

Popis pokojů

Apartmán č. 1 – moderní dvoupodlažní apartmán s kapacitou 6 lůžek (1x dvoulůžková postel v podkroví, 2x dvoulůžková postel v přízemí apartmánu) + možnost přistýlky. Apartmán má vlastní sociální zařízení s vanou a plně vybavený kuchyňský kout. Apartmán č. 2 – moderní dvoupodlažní apartmán s kapacitou 4 lůžka (1x dvoulůžková postel v podkroví, 1x dvoulůžková postel v přízemí apartmánu) + možnost přistýlky. Apartmán má vlastní sociální zařízení s vanou a plně vybavený kuchyňský kout. Apartmán č. 3 – moderní jednopodlažní apartmán s kapacitou 4 lůžka (2x dvoulůžková postel) + možnost přistýlky. Apartmán má vlastní sociální zařízení s vanou a plně vybavený kuchyňský kout. Dvoulůžkový pokoj č. 4 – moderní a útulný pokoj hřejivých barev s kobercem, velkou manželskou postelí a vlastní koupelnou s vanou. Kuchyňský kout není k dispozici. Možnost přistýlky. Dvoulůžkový pokoj č. 5 – moderní pokoj s příjemným světlounce modrým nátěrem, kobercem a prostornou manželskou postelí bez možnosti přistýlky. Pokoj má vlastní sociální zařízení včetně vany. Kuchyňský kout není k dispozici.

Kapacita:

2x2 3x4 kapacita:18 osob

Stravování

Pro ubytované hosty lze v sousedním penzionu zajistit snídaně formou bohatě prostřeného švédského stolu za cenu 100 Kč na osobu. Na chutný oběd či večeři je možné si zajít do některých z blízkých restaurací.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Jedná se o dvoulůžkové pokoje a tři byty - apartmány. Dva podkrovní apartmány jsou mezonetové, všechny apartmány jsou vybaveny kompletní kuchyní se zařízením (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, příbory atd.). Všechy pokoje, apartmány jsou vybaveny vlastní toaletou, koupelnou, televizí a internet wifi sítí.

Okolí hotelu

V Českém Krumlově je k vidění celá řada zámeckých budov, slavný maškarní sál, unikátní, nedávno zpřístupněné barokní divadlo nejstarší na světě, zámecká zahrada s rokokovou fontánou, letohrádek Bellarie s otáčivým hledištěm - dějiště sezónních divadelních představení a mnohé další památky. Výraznou dominantou města je chrám sv. Víta, cenné dílo jihočeské gotiky.

Kontaktní informace

URL:www.galko-ck.cz
adresa: Široká 53 Český Krumlov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz