Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Provodov-Šonov => Pension Hostrinec Ve statku Provodov-Šonov

Pension Hostrinec Ve statku

Hostinec je na okraji obce.Je východiskem pro výlety pěší,cyklo, mototuristů do okolí.Kde je možné koupání,rybaření a vodní sporty.V zimě vyžití v nedalekém lyžařském středisku.Penzion má ubytování s vlastním soc.zařízením,domácí kuchyní a grilování

Ceník

léto:250 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Autem jedete-li po silnici E67 od Hradce Králové pokračujete přes Českou Skalici, dále po pravé straně míjíte obec Kleny a po 1 km za autobazarem Rohan odbočíte vpravo. Projedete celou obcí Provodov-Šonov a naproti druhého rybníku po pravé straně již uvidíte náš hostinec. Vlakem se k nám dostanete z vlakového nádraží Václavice, které je vzdálené od našeho hostince 1,5km. Autobus staví přímo u hostince ( zastávka Provodov-Šonov, Šonov,hostinec)

Popis pokojů

Pokoje jsou standardně vybaveny a mají samostatný vchod. Každý pokoj má svoji koupelnu Pokoje_nov_3(sprchový kout, WC a umyvadlo) a TV. V ceně je ručník a povlečení. Kuřákům je vyhrazen koutek na chodbě, kde je k dispozici varná konvice a chladnička. Parkovat můžete v uzavřeném dvoře, kola Vám také uschováme. A ubytujeme Vás i s Vaším domácím mazlíčkem.Celoroční provoz.

Kapacita:

5x2 1x3 5x4 kapacita:30 osob

Stravování

Kapacita restaurace, která je součástí hostince je 50 osob /salonek 20osob nekuřácký/ Ceny hotových jídel od 55-65Kč a ceny minutek od 80-100Kč. Celoroční provoz. Za hezkého počasí grilujeme venku s posezením a dětským koutkem.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Na pokojich se nekouří, na chodbě je kuřáský koutek, kde je společná chladnička a varná konvice. Parkovat v uzavřeném dvoře a úschovna kol je zdarma.

Okolí hotelu

Blízké okolí kun Jízdu na koních si domluvíte v místě. Vyhlídkové lety pořádá letiště nedaleko u Nového Města n/M. Koupání : -přehradní nádrž Rozkoš, kde je možné rybařit i provozovat vodní sporty -koupaliště v Náchodě, v Jaroměři, ve Dvoře Králové n/L Turistika : cyklo i pěší turista se může vydat po dobře značených trasách do všech směrů : -Šeřeč, Kleny, Ratibořice, Havlovice, Jestřebí hory, Adržbach -Přibyslav, Peklo, Nové Město n/M, Olešnice v O/h, Deštné v O/h -Václavice, Vysokov, Náchod, Kudowa Zdroj PL -Nahořany, Rychnovek, Jaroměř, Velichovky (lázně),Kuks Obcí vede cyklotrasa KČT č. 4018, 4055, 4056 a 4057 – Po stopách bojů války 1866 Lázeňské město Kudowa Zdroj je kousek za hranicí PL - nabízí krásný park, koupání v aquaparku a i možnost nákupů v největší příhraniční tržnici. A také posezení s pečenou rybou, kterou si sami ulovíte. Pro milovníky historie : -Zámky : Náchod, Ratibořice, Nové Město nad Metují, Opočno -Kláštery : Kuks, Broumov -Pevnosti : Josefov, Dobrošov -Muzeum : B. Němcové, textilní–Česká Skalice, A.Jirásek-Hronov -Klášter : Broumov Do hor : Krkonoše, Orlické hory; Do skal : Adršpach, Teplice, Bledné skály PL, Broumovské stěnyskaly ZOO se safari : Dvůr Králové n/L. V zimě Lyžování v nedalekých lyžařských centrech . - Orlický hory - Deštné, Oleštnice v O.h., Sedloňov - Nový Hrádek - Zieleniec v PL (15km) Krytý bazénbazen - Náchod - Aqva Kudowa Zdroj PL

Kontaktní informace

URL:www.hostinecvestatku.cz/
adresa: Šonov u Nového Města n/M, 32 Provodov-Šonov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

info Přidat/Editovat Odkaz