Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Karlovarský kraj => Krajková => Pension Hrázděný Dvůr Krajková

Pension Hrázděný Dvůr

Nabízíme celoroční ubytování v pokojích se sprchou, WC, ledničkou, televizí, varnou konvicí a WI-FI připojením. Nacházíme se v lázeňském trojúhelníku Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovi Lázně v centru obce Krajková.

Ceník

léto:230 zima:230 mimo sezónu:230 Kč/lůžko

Poloha

V centru obce Krajková 10 km od okresního města Sokolov.

Popis pokojů

K dispozici jsou Vám 2 x 3-lůžkové a 1 x 2-lůžkový pokoj. Celkem 8 lůžek.

Kapacita:

1x2 2x3 kapacita:8 osob

Stravování

Možnost snídaně.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V pokojích je Vám k dispozici televizní přijímač se satelitem, ledničkou, varnou konvicí, sociálním zařízením se sprchou a WI-FI připojení. Možnost posezení ve společenské místnosti s krbem a na zahradě u venkovního krbu. Společenská místnost slouží pro podávání snídaní. Na zahradě je možnost grilování. Parkování zdarma. Možnost úschovy kol a lyží.

Okolí hotelu

Vítkov - vodní nádrž Michal (12 km). Krytý bazén Sokolov (10 km) - bazén, tobogán, perlička a sauna. Františkovy Lázně (25 km) - Aquaforum - fitness, wellnes centrum, svět vody a relaxace. Relaxační bazén s vodními atrakcemi, plavecký bazén, dětský bazén, vnitřní whirlpool, celoroční venkovní whirlpool, vodní jeskyně, tobogán, relaxační sál, finská sauna, dětský koutek. Tatrovice – rybník uprostřed lesa, nudistická pláž (15 km). Jesenice - největší přehrada v oblasti, tobogány, diskotéky a nudistická pláž (25 km). Golf Sokolov Celková délka 18-ti jamkového hřiště s parem 72 je 6288 m. Plocha greenů je od 500 m2 do 640 m2, celková plocha greenů včetně forgreenů je 13 793 m2. Každá jamka má 4 odpaliště. Sportcentrum Hrušková (15 km) - tenis, squash, stolní tenis, golf indoor, bowling, finská sauna. Lyžování - vleky ve vzdálenosti cca 20 km, noční lyžování (Bublava, Stříbrná). Karlovy Vary (27 km), Mariánské Lázně (40 km), Františkovy Lázně (22 km), Cheb (25 km), Loket (22 km), ZÁMEK KYNŽVART (29 km), HRAD BEČOV (28 km), CHLUM sv. MAŘÍ (9 km), HRAD SEEBERG - Ostroh (32 km), SVATOŠSKÉ SKÁLY (22 km), RAŠELINIŠTĚ „SOOS“ (20 km), CHKO KLADSKÁ (32 km)

Kontaktní informace

URL:ubydol.wz.cz
adresa: Krajková 52 Krajková

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz