Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Rosice => Pension NIKA Rosice

Pension NIKA

Nově otevřený rodinný pension se 14 pokoji s celkovou kapacitou 34 lůžek. Každý pokoj má svoji koupelnu s WC a sprch koutem, TV a připojení k internetu.Parkoviště přímo před objektem je uzavřeno. Kuchyňský kout s jídelnou a TV k dispozici.

Ceník

léto:320 zima:320 mimo sezónu:320 Kč/lůžko

Poloha

Pension NKA v Rosicích je pouhých 15 km západně od Brna, vhodný zejména pro návštěvníky BVV a Masarykova okruhu. Při sjezdu z dálnice D1 ve směru od Prahy použijte sjezd 182 Ostrovačice, dále pak směrem na Rosice. Ve směru od Brna použijte sjezd Kývalka. Dále pak na kruhovém objezdu směr centrum Rosice, cca po 400 metrech je náš pension.

Popis pokojů

Každý pokoj je nově vybaven, na pokoji TV, a vlastní koupelna se sprch. koutem a WC. Připojení na internet přes WIFI. Postele dvoulůžkové, nebo jednolůžkové, skříň, židle, stolek.

Kapacita:

1x1 7x2 5x3 1x4 kapacita:34 osob

Stravování

Možnost vlastního vaření v kuchyňce, která je plně vybavena, na ni navazuje jídelna s kapacitou 20 míst. V jídelně pro vaše pohodlí TV. 80 metrů od objektu jsou 2 supermarkety. Nebo možnost stravování v nejbližší restaurace cca 3 min od pensionu.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Kuchyňský kout s vybavením a jídelna, uzavřené parkoviště.

Okolí hotelu

V okolí můžete navštívi místní zámek, kaple nejsvětější trojice, brněnskou přehradu, nebo zimní stadion, kuželnu koupaliště a jiné sportovní aktivity.

Kontaktní informace

URL:www.pensionnika.cz
adresa: Brněnská 1339 Rosice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz