Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Ostravice => Pension Penzion a hospůdka Sauna Ostravice

Pension Penzion a hospůdka Sauna

Hospůdka a penzion Sauna leží v malebném údolí vesnice Ostravice. Naleznete zde oázu klidu a dobré pohody. Nabízíme levné a krásné ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak i pro zámilované páry. Hospůdka Sauna s terasou a venkovním poseznením na

Ceník

léto:200 zima:250 mimo sezónu:200 Kč/lůžko

Poloha

Penzion a hospůdka Sauna leží v samém centru malebné vesničky Ostravice. Je vzdálena 100 metrů od železničního a autobusového nádraží. Jelikož se nachází v klidném místě mezi stromy u potoka, skýtá jedinečnou možnost relaxace. Vlaky jezdí každých 30 minut a z autobusového i vlakového nádraží není problém se dostat do všech světových stran a navštívit všechny turistické mety zdejšího okolí. Ze směru Ostrava je to první odbočka doprava (do kopce) za autobusovým nádražím. Po 50 metrech je náš penzion po levé straně.

Popis pokojů

Náš penzion má k dispozici čtyři pokoje. Dva romantické s manželskou postelí, jeden čtyřlůžkový a jeden třílůžkový. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a kuchyňkou. Dvoulůžkový pokoj je zařízen velmi romanticky orientovaný hlavně pro zamilované páry a manželé. U Hospůdky a penzionu Sauna jsou k dispozici parkovací místa pro ubytované a pro návštěvníky naší restaurace. Pokoje jsou velmi útulné. Cena ubytování je 200Kč na noc na osobu v letním období a 250Kč v období zimním. Tří a čtyřlůžkové pokoje jsou orientovány pro pohodovou dovolenou rodičů s dětmi. Ke všem pokojům lze přidat přistýlku. Cena přistýlky je 150Kč v letním období a 200Kč v zimním období.

Kapacita:

2x2 2x4 kapacita:15 osob

Stravování

V rámci našeho penzionu provozujeme i stylovou restauraci. Provoz probíhá od 11.00-24.00. Není problém domluvit se i na snídani. Pro ty, kteří se rádi stravují sami, se 100 metrů od Penzionu nachází pekárna i potraviny. Pokoj je vybaven malou kuchyňkou s ledničkou.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, tenisové kurty, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Hospůdka Sauna s terasou a venkovním poseznením nabízí možnost příjemného posezení a dobrého jídla a pití. Přiléhající tenisový kurt skýtá možnost zahrát si tenis, nohejbal i volejbal.

Okolí hotelu

Ostravice je velmi známá rekreační oblast. V létě i v zimě je zde o zábavu postaráno. Náš penzion pořádá téměř každý víkend taneční zábavu a venkovní posezení s výhledem na tenisový kurt skýtá mnohdy skvělou podívanou. V letních měsících je největším turistickým lákadlem nejvyšší hora Beskyd - Lysá hora (1323m), přehrada Šance, rodiče Petra Bezruče, nedaleké Pustevny a mnoho turistických stezek. V zimních měsících je Ostravice perfektním výjezdovým místem na četné sjezdovky a lyžařské vleky v okoli. Nejznámější je bezesporu Bílá,Gruň, Malenovice, Mezivodí dále Palkovice, Čelo atd.

Kontaktní informace

URL:www.ostravice.estranky.cz
adresa: Ostravice 6 Ostravice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz