Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Frymburk => Pension U Kostela Frymburk

Pension U Kostela

Pension U Kostela Frymburk Vám nabízí ubytování uprostřed nejkrásnější a turisticky nejzajímavější oblasti České Republiky - u jezera Lipno. Idelaní tip pro vaši dovolenou.

Ceník

léto:500 zima:500 mimo sezónu:400 Kč/lůžko

Poloha

Pension leží na konci náměstí ve Frymburku, několik metrů od jezera Lipno, hned u přístaviště parníku Rosenberger-Lipno-Line a 150 metrů od převozu na druhou stranu lipenského jezera.

Popis pokojů

Ubytování v pensionu disponuje 32 lůžky v 12 pokojích. V naší nabídce je 5 dvoulůžkových pokojů, 3 dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, 2 čtyřlůžkové apartmá s oddělenými ložnicemi, 1 dvoulůžkové apartmá s kuchyňkou a 1 bezbariérový pokoj. Na přání Vám zapůjčíme dětskou postýlku.

Stravování

Útulná restaurace s vnitřní kapacitou 32 míst je výborným doplňkem poskytovaných služeb. V naší kuchyni si můžete pochutnat na jihočeských specialitách, které pro Vás připravují kuchaři s dlouholetou praxí v oboru. Restaurace je plně přizpůsobena pořádání vzdělávacích kurzů, různých firemních akcí a uzavřené společnosti. Pro lidi trpící celiakií připravíme bezlepkové pokrmy.

Vybavení

Další komentář k vybavení:

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), barevnou televizí, předsíní a posezením. Pokoje jsou velmi útulné, polovina pokojů má krásný výhled na jezero Lipno, druhá polovina zase výhled na kopec Marta se sjezdovkou. V naší nabídce jsou i tři pokoje s balkonem.

Okolí hotelu

Strategická poloha pensionu nabízí široké vyžití pro dovolenou u jezera Lipno, jak kulturní, tak i sportovní. Přímo kolem pensionu probíhá páteřní cyklostezka Lipna, která Vás dovede k těm nejkrásnějším místům na lipensku.

Kontaktní informace

URL:www.pension-lipno.cz
adresa: Frymburk 38 Frymburk

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz