Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Olomoucký kraj => Šternberk => Pension VĚŽKA*** Šternberk

Pension VĚŽKA***

Pension VĚŽKA má kapacitu 54 lůžek, je členěn formou dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů. Pension poskytuje hostům zdarma internetové WiFi připojení.Všechny ubytovací prostory jsou nekuřácké.Parkování je možné přímo u objektu a zdarma.

Ceník

léto:420 zima:420 mimo sezónu:420 Kč/lůžko

Poloha

Pension VĚŽKA, je nový pension, který se nachází na historickém okraji města, v blízkosti vlakového i autobusového nádraží.

Popis pokojů

Všechny pokoje pensionu jsou vybaveny: - vlastním WC a sprchovým koutem - barevným televizním přijímačem s digitálním příjmem programů - každý z pokojů je vybaven novým, moderním nábytkem

Kapacita:

9x2 8x3 3x4 kapacita:54 osob

Stravování

RESTAURACE, KAVÁRNA, BAR součástí kvalitních služeb a příjemného odpočinku u nás je přirozeně i bezvadná kuchyně. Kapacita zdejší restaurace je 80 míst, v našem jídelníčku jsou pokrmy typicky české kuchyně, rozhodnout se ale však můžete i pro italskou pizzu, kterou Vám náš šéfkuchař zhotoví dle Vašeho přání a postaví ji před Vás voňavou, vytaženou přímo z pece. Restaurace je otevřena od 10 do 22 hod., kavárna pak nepřetržitě 24 hod.

Vybavení

Internet, disko/bar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Restaurace,Kavárna,Bar,Herna

Okolí hotelu

Šternberk -toto menší moravské město s dominantou státního hradu Šternberk se rozprostírá v malebné lesnaté krajině nedaleko úpatí Nízkého Jeseníku, 16 km severně od krajského města Olomouce. V okolí Šternberka jsou ideální podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku, v zimě pak pro lyžování v nedalekých Jeseníkách.

Kontaktní informace

URL:www.pensionvezka.com
adresa: Uničovská 99 Šternberk

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz