Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Lomnice nad Lužnicí => Pension Zámecká Lomnice nad Lužnicí

Pension Zámecká

Komfortní a levné ubytování v rezidenci z 19.století cca 200m od rybníka Služebného a 400m od V.Tisého v Lomnici n.L. 6 zámeckých pokojů pro 25 osob s příslušenstvím a 2 kuchyněmi. Free wi-fi internet. V atriu dětské pískoviště, úschovna kol.

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Pension na velkém pozemku se zahradou a atriem se nachází na kraji obce Lomnice nad Lužnicí v samém srdci jihočeských rybníků. Orientace je slunečná VJZ. Naproti objektu na jižní straně se po hrázi Služebného lemované staletými duby dá pěšky i na kole absolvovat výlet na Velký Tisý a Rožmberk s občerstvením. Asi 500m vpravo je rybník z doby Karla IV. Koclířov a za ním cca 2,5km rekreační rybník Dvořiště. Po paprskových cyklostezkách jsou dostupné všechny hrady a zámky v JČ.

Popis pokojů

Pohodlné a slunné zámecké pokoje s vysokými stropy jsou vybavené vlastními koupelnami (WC, umyvadlo, sprcha) pod uzavřením, z toho apartmány i vanou a bidety s příslušenství přímo u pokojů. Rohový pokoj v přízemí má přímý výstup francouzskými dveřmi na travnaté atrium, stejně tak přízemní kuchyně. 1.p. zase disponuje i halou s posezením ve vybavení kuchyně i el. troubou a sklokeramicku deskou.

Kapacita:

6x1 6x2 6x3 6x4 kapacita:6 osob

Stravování

Kromě vlasního vaření v kuchyních jsou v dosahu 100-200m restaurace a pikárna U Floriana u náměstí. Ostatní služby, (vč. supermarketu) v dosahu cca 200m.

Vybavení

Parkoviště, internet, tenisové kurty, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Vybavení objektu v kombinaci starožitného a moderního nábytku. Na travnatém atriovém dvoře zahradní nábytek a gril. Na požádání k dispozici ohniště v zahradě.

Okolí hotelu

Hvězdicovitě jsou z LL (Lomnice nad Lužnicí, tj. jako LA Los Angelos) dostupné vyhledáváné turistické cíle jako Třeboň (zámek ap.)cca 9km, Č.Budějovice 25km, Hluboká nad Vltavou, 22km, J.Hradec 28km, Červená Lhota 15km, Nové Hrady 18km, Krumlov 50km ap. Samozřejmě 7km Vlkovské piskovny s plážemi, Třeboňský Svět a lázně Berta a Aurora.

Kontaktní informace

URL:www.zamecka.cz
adresa: Zámecká 250 Lomnice nad Lužnicí

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz