Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => České Budějovice => Penzion A-pension České Budějovice

Penzion A-pension

Útulný penzion nabízí ubytování v klidné čtvrti nedaleko centra Českých Budějovic. K dispozici je pět vybavených pokojů ve 3 samostatných domech a jednom apartmá. Penzion ocení rodiny s dětmi, páry nebo pracující na služebních cestách.

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Penzion se nachází zhruba 1,5 kilometru od centra Českých Budějovic. Autem nebo autobusem (zastávka MHD je nedaleko) jste v centru za pět minut, chůzí do půl hodiny.

Popis pokojů

Po celý rok poskytujeme v penzionu ubytování v 5 pokojích. V největším domě je připravený pokoj s vlastním vchodem, dvoulůžkem a dvěma samostatnými lůžky. Dále si můžete vybrat menší dům až pro 4 osoby a další malý dům pro 3 osoby. V rámci našich služeb také zajišťujeme levné ubytování v samostatném apartmá mimo penzion.

Kapacita:

2x2 2x3 1x4 kapacita:14 osob

Stravování

Snídani pro vás připravíme za 80 korun.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Ve všech domech je vlastní koupelna a WC, pokoje jsou nově vybaveny, k dispozici je TV se satelitem, součástí velkého i menšího domu je kompletně vybavená kuchyně, v nejmenším domě je kuchyňka. V celém areálu je zajištěno bezdrátové při­pojení k internetu prostřednictvím Wi­Fi.

Okolí hotelu

V A-pensionu najdete nerušené útočiště po celodenním procházení památek města České Budějovice i po náročné obchodní schůzce. Penzion se nachází na okraji čtvrti poseté rodinnými domy, které se noční život úplně vyhýbá. Pronajímané domky jsou obklopeny udržovanou, kvetoucí zahradou, na které můžete s rodinou nebo přáteli strávit tolik času, kolik budete chtít. Rádi grilujete? To u nás není problém.

Kontaktní informace

URL:www.a-pension.cz
adresa: Hlinská 25 České Budějovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz