Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Ústecký kraj => Jiříkov => Penzion Adriana Jiříkov

Penzion Adriana

K restauraci patří příjemné posezení s obsluhou na terase, která je k dispozici za teplého počasí. Restauraci a sál si lze pronajmout pro různé rodinné, firemní a společenské akce.Točené pivo Budvar.

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Adriana Vám nabízí příjemné a útulné ubytování pro rodiny tak i obchodníky, turisty i jednotlivce. Penzion se nachází v okrese Děčín 100m od hranic s Německem - obec Ebersbach . Neváhejte a využijte ubytování a služby penzionu Adriana v malebném prostředí Lužických hor v okrese Děčín s možností zajímavých výletů za poznáním šluknovského výběžku.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybavené kuch. linkou se sporákem.

Kapacita:

3x2 3x3 2x4 kapacita:8 osob

Stravování

Součástí budovy je také restaurace, která má v jídelníčku jídla typické české kuchyně jako vepřo knedlo zelo, pečená kachna, staročeský talíř, ovocné knedlíky, obalovaný květák atd. K restauraci patří příjemné posezení s obsluhou na terase, která je k dispozici za teplého počasí. Restauraci a sál si lze pronajmout pro různé rodinné, firemní a společenské akce.Točené pivo Budvar.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, biliár, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

K restauraci patří příjemné posezení s obsluhou na terase, která je k dispozici za teplého počasí. Restauraci a sál si lze pronajmout pro různé rodinné, firemní a společenské akce.

Okolí hotelu

Náš penzion nabízí klidné a romantické prostředí v srdci přírody CHKO Lužických hor ve šluknovském výběžku a kousek od Národního parku České Švýcarsko.

Kontaktní informace

URL:pension-jirikov.cz
adresa: 9.května 679/18 263 Jiříkov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz