Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => České Budějovice => Penzion AG penzion České Budějovice České Budějovice

Penzion AG penzion České Budějovice

AG penzion se nachází na klidném místě v centru Českých Budějovic, 5 minut od jejich hlavní historické dominanty, Černé věže. Nebydlete jinde v obyčejném pokoji když za stejnou cenu můžete mít u nás apartmán.

Ceník

léto:435 zima:435 mimo sezónu:435 Kč/lůžko

Poloha

Centrum města

Popis pokojů

Ubytování je pro hosty zajištěno ve dvoulůžkových apartmánech s možností dvou přistýlek. Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňské nádobí a jídelní vybavení pro 4 osoby

Kapacita:

1x2 3x4 kapacita:14 osob

Stravování

Přestože jsou apartmány vybaveny kuchyňkami, můžete si objednat snídani na pokoj, popř. využít nabídky naší partnerské restaurace, která je pouhých 100m od penzionu.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Poloha penzionu v centru, WC na pokoji, koupelna na pokoji, vlastní vybavená kuchyňka, možnost snídaně na pokoj, lednice na pokoji, televizor na pokoji, Wifi internet zdarma na pokoji, nekuřácké prostředí, letní terasa s možností grilování. Parkování možné před penzionem - zdarma, na centrálním parkovišti vedle budovy Policie ČR, popř. za poplatek 100,-Kč/noc na hlídaném hotelovém parkovišti cca 100 m od Apartmán-penzionu

Okolí hotelu

Největší turistické atrakce soustřeďuje městská památková rezervace v historickém centru od kterého je Váš Apartmán-penzion vzdálený pouhých 5 minut(Černá věž, Piaristické náměstí, přilehlý dominikánský klášter s kostelem Obětování Panny Marie, Náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou a radnicí, , katedrála svatého Mikuláše atd.).

Kontaktní informace

URL:www.penzion-cbudejovice.cz
adresa: B.Smetany 61 České Budějovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz